حجم بازی S.T.A.L.K.E.R. 2: Heart of Chernobyl حدود ۱۵۰ گیگابایت است

۲۴ خرداد ۱۴۰۰ - ۲۳:۰۵

در جریان کنفرانس Xbox and Bethesda Showcase رویداد E3 2021، شرکت مایکروسافت نمایشی از بازی تیراندازی و ترسناک S.T.A.L.K.E.R 2: Heart of Chernobyl را منتشر نمود که حاوی اطلاعات زیادی از این اثر مورد انتظار بود.

با مشاهده‌ی تریلر بازی S.T.A.L.K.E.R 2: Heart of Chernobyl می‌توان دریافت که با یک اثر گسترده و چشم‌نواز مواجه خواهیم بود که قرار است برای بازی‌بازان ده‌ها ساعت محتویات هیجان‌انگیز داشته باشد. حال استودیوی GSC Game World از حجم نسخه‌ی نهایی این بازی رونمایی کرده است که نشان از گسترده بودن آن دارد.

به تازگی استودیوی سازنده، صفحه‌ی رسمی بازی S.T.A.L.K.E.R. 2: Heart of Chernobyl در فروشگاه مایکروسافت را به‌روزرسانی کرده است. طبق اطلاعات درج شده در این صفحه، حجم بازی بیش از ۱۵۰ گیگابایت بر روی دو کنسول ایکس‌باکس سری اس و سری ایکس خواهد بود. بدون شک کاربران کنسول‌های نسل نهمی ایکس‌باکس به خصوص نسخه‌ی سری اس باید برای تجربه‌ی این اثر به مدیریت فضای داخلی کنسول خود بپردازند.

بازی مورد انتظار S.T.A.L.K.E.R. 2: Heart of Chernobyl قرار است در تاریخ ۸ اردیبهشت ماه ۱۴۰۱ (۲۸ آوریل ۲۰۲۲ میلادی) بر روی پلتفرم رایانه‌های شخصی و کنسول‌های ایکس‌باکس سری اس و سری ایکس عرضه شود. همچنین اسنادی که به تازگی در شکایت‌های حقوقی شرکت اپیک گیمز (Epic Games) منتشر شده‌اند نشان می‌دهند که بازی S.T.A.L.K.E.R. 2: Heart of Chernobyl تنها به مدت سه ماه در انحصار شرکت مایکروسافت قرار دارد.

50
10

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید