Marvel’s Guardians of the Galaxy فاقد بسته الحاقی و پرداخت درون برنامه‌ای خواهد بود

۲۴ خرداد ۱۴۰۰ - ۲۲:۴۵

شایعه‌های مختلفی تا قبل از معرفی رسمی بازی Marvel’s Guardians of the Galaxy منتشر شده بودند که به توسعه‌ی آن اشاره داشتند. با این حال پس از معرفی این عنوان، برخی علاقه‌مندان در مورد سرویس-محور بودن آن دچار نگرانی شدند.

در همین راستا استودیوی Eidos Montreal و شرکت اسکوئر انیکس (Square Enix) به بیان اطلاعاتی در مورد محتویات این بازی پرداختند. طبق اطلاعات منتشر شده، بازی Marvel’s Guardians of the Galaxy یک عنوان اکشن، ماجراجویی و تک نفره خواهد بود که همراهان بازی‌بازان توسط هوش مصنوعی کنترل می‌شوند. همچنین گیم‌پلی این عنوان قرار است بر پایه‌ی سیلقه و انتخاب‌های بازی‌بازان شکل گیرد.

علاوه بر این موارد، استودیوی سازنده تایید کرد که بازی Marvel’s Guardians of the Galaxy فاقد هر گونه بسته الحاقی یا پرداخت درون برنامه‌ای خواهد بود و تمامی محتویات آن به صورت کامل در روز نخست عرضه در دسترس خریداران قرار می‌گیرد. در همین راستا Mary DeMarle، کارگردان بخش روایت داستانی بازی افزود:

پرداخت درون برنامه‌ای و بسته الحاقی برای این بازی وجود ندارد. قرار نیست هیچ‌گونه خریدی با پول واقعی توسط بازی‌بازان صورت گیرد. برای ما بسیار مهم است که بازی‌بازان در روز دریافت بازی به تمامی محتویات دسترسی داشته باشند و از کسب آن‌ها لذت ببرند. بازی‌بازان می‌توانند تمامی آیتم‌های زینتی و لباس‌های ویژه را به دست آورند و با پیشرفت خود در روند داستان، به تمامی قابلیت‌های قهرمانان محبوب خود دسترسی داشته باشند.

بازی Marvel’s Guardians of the Galaxy قرار است در تاریخ ۴ آبان ماه ۱۴۰۰ (۲۶ اکتبر ۲۰۲۱ میلادی) بر روی پلتفرم رایانه‌های شخصی و کنسول‌های پلی‌استیشن ۵، پلی‌استیشن ۴، ایکس‌باکس وان، ایکس‌باکس سری اس و سری ایکس در دسترس علاقه‌مندان قرار گیرد.

22
1

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید