تاد هاوارد: Starfield از نظر ساختاری شباهت زیادی به Skyrim دارد

۲۴ خرداد ۱۴۰۰ - ۱۳:۱۸

بازی Starfield را می‌توان به عنوان اولین بازی با جهان کاملا جدید در ۲۵ سال گذشته‌ی شرکت بتسدا (Bethesda) به شمار آورد که آخرین نمایش آن در کنفرانس Xbox and Bethesda Games Showcase در رویداد E3 2021، توانست اطلاعات بیشتری را در اختیار علاقه‌مندان قرار دهد.

در جریان رویداد مذکور، نمایشی سینمایی از بازی Starfield ارائه شد. این عنوان قرار است در سال ۲۰۲۲ میلادی به طور انحصاری بر روی پلتفرم‌های شرکت مایکروسافت عرضه شود. با این که در تریلر معرفی بازی Starfield نمایشی از گیم‌پلی وجود نداشت اما کارگردان این عنوان یعنی آقای تام هاوارد (Todd Howard) در مصاحبه با مجله‌ی The Telegraph اطلاعات بیشتری را از جدیدترین اثر نقش‌آفرینی و فضانوردی خود منتشر نمود.

هاوارد در مورد فرقه‌ی Constellation که بازی‌بازان در جریان بازی با آن‌ها رو‌به‌رو خواهند شد و احتمالا در همان اوایل داستان به آن‌ها می‌پیوندند گفت:

وقایع داستانی بازی Starfield در ۳۰۰ سال آینده رخ خواهند داد. گروه Constellation نیز در واقع آخرین نسل از کاوش‌گران فضایی به شمار می‌آیند. این گروه به مانند تلفیقی از اعضای NASA ،League of Extraordinary Gentlemen و Indiana Jones خواهد بود که به صورت خستگی‌ناپذیر به دنبال یافتن پاسخ‌های خود هستند.

البته این یک عنوان بازی از شرکت بتسدا است؛ بنابراین گروه Constellation تنها جناح موجود در بازی نخواهد بود که با آن ملاقات خواهید کرد. در بازی جناح‌های مختلفی وجود خواهند داشت اما گروه Constellation یکی از اصلی‌ترین جناح‌ها به حساب می‌آید که شما در ابتدای کار در آن عضو می‌شوید. Starfield از نظر مکانیسم‌های ساختاری شباهت زیادی به Skyrim دار. شما می‌توانید همان کسی باشید که تمایل دارید. جناح‌های مختلفی در دنیای بازی حضور دارند که می‌توانید به آن‌ها بپیوندید و مسیر خود را برای پیش‌روی در داستان شکل دهید.

در نهایت آقای تام هاوارد در مورد نقش‌آفرینی یکی از بازیگران مشهور هالیوودی یعنی تام کروز در بازی Starfield اظهار داشت که این اتفاق تا به امروز در برنامه‌ی شرکت بتسدا قرار نداشته است.

عنوان نقش‌آفرینی Starfield قرار است در تاریخ ۲۰ آبان ماه ۱۴۰۱ (۱۱ نوامبر ۲۰۲۲ میلادی) بر روی پلتفرم رایانه‌های شخصی و کنسول‌های ایکس‌باکس سری ایکس و سری اس در دسترس علاقه‌مندان قرار گیرد. این عنوان در روز نخست عرضه بر روی سرویس ایکس‌باکس گیم‌پس (Xbox Game Pass) عرضه خواهد شد.

65
6
برچسب‌ها: ، ، ،

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید