در رویداد E3 شرکت تیک-تو اینتراکتیو، از هیچ بازی جدیدی رونمایی نخواهد شد

۲۳ خرداد ۱۴۰۰ - ۱۴:۰۹

همان‌طور که قبلا اعلام شده است، شرکت بزرگ تیک-تو اینتراکتیو (Take-Two Interactive) قرار است کنفرانس خود را در رویداد E3 2021 فردا برگزار نماید. حال این شرکت به صورت رسمی اعلام کرد که در این کنفرانس از هیچ عنوانی جدیدی رونمایی نخواهد شد.

در واقع شرکت تیک-تو اینتراکتیو در پاسخ به سوالات فراوان طرفداران بازی‌های ویدئویی، از آن‌ها درخواست نمود که انتظارات خود را بسیار کاهش دهند؛ چرا که در کنفرانس فردا هیچ خبری از رونمایی Grand Theft Auto 6 ،Bioshock 4 یا هر بازی دیگری نخواهد بود.

طبق گفته‌ی جف کیلی (Geoff Keighley)، شرکت تیک-تو قرار است در کنفرانس خود در مورد تنوع و فراگیری در بازی‌های ویدئویی به بیان مطالبی بپردازد. در این رویداد هیچ بازی جدید ویدئویی معرفی نخواهد شد؛ بنابراین طرفداران بازی‌های راکستار گیمز (RockStar Games) و توکی گیمز (۲K Games) نباید انتظار یک اتفاق شگفت‌انگیز را داشته باشند.

بدیهی است که این خبر به معنای عدم توسعه‌ی نسخه‌ی بعدی از سری محبوب Grand Theft Auto توسط شرکت راکستار گیمز نخواهد بود. تاکنون اطلاعات غیر رسمی و شایعه‌های زیادی پیرامون این اثر منتشر شده‌اند که حداقل در حال توسعه بودن آن را تضمین خواهند کرد.

در مورد بازی Bioshock 4 نیز می‌دانیم که استودیوی کلود چمبر (Cloud Chamber) در حال توسعه‌ی این اثر است. این بازی بر پایه‌ی موتور بازی‌سازی آنریل انجین ۴ ساخته می‌شود و قرار است یک تجربه‌ی غنی از نظر روایی به همراه گیم‌پلی سیستم-محور را در دنیایی فانتزی و جدید در اختیار طرفداران قرار دهد.

طی چند روز گذشته، شایعاتی درباره‌ی بازی The Outer Worlds 2 نیز شنیده شد. با توجه به این که شرکت تیک-تو قرار نیست به معرفی بازی‌های جدید بپردازد، انتظار می‌رود در رویداد E3 شرکت مایکروسافت از این بازی رونمایی شود.

6
23

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید