E3 2021؛ پوشش زنده رویداد PC Gaming Show + لایو بلاگ

۲۳ خرداد ۱۴۰۰ - ۱۳:۴۳

همانند سال‌های اخیر، PC Gamer در سال جاری نیز میزبان رویداد PC Gaming Show خواهد بود. در این رویداد قرار است شاهد نمایش و معرفی بازی‌های مختلفی در جریان E3 2021 باشیم.

براساس اعلام PC Gamer، رویداد PC Gaming Show در سال جاری بزرگ‌ترین برنامه‌ را سال‌های اخیر خود خواهد داشت. برنامه‌ی امسال شامل نمایش ۳۹ تریلر جدید و معرفی بازی‌های مختلف در کنار مصاحبه با سازندگان است. طبق اطلاعات منتشر شده، عناوین Dying Light 2: Stay Human، Hello Neighbor 2، Humankind و بازی‌های مختلف دیگری در این حضور خواهند داشت. به نظر می‌رسد در رویداد PC Gaming Show 2021 شاهد رونمایی و نمایش گیم‌پلی بازی‌های جدید و مورد انتظاری خواهیم بود که قرار است تا پایان سال ۲۰۲۱ برای رایانه‌های شخصی و پلتفرم‌های دیگر منتشر شوند.

تاریخ و زمان برگزاری:

رویداد PC Gaming Show در ساعت ۲:۰۰ بامداد ۲۴ خرداد (۱۳ ژوئن) برگزار خواهد شد. این رویداد حدود ۹۰ دقیقه به طول خواهد انجامید و از طریق کانال یوتیوب و توییچ PC Gamer قابل مشاهده است. همچنین شما می‌توانید به محض شروع این رویداد، آن از طریق پلیر سایت توییچ مشاهده کنید. علاوه بر این، وب‌سایت گیمفا این رویداد را از طریق لایو بلاگ به صورت زنده پوشش خواهد داد.

25
2

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید