از پنجره گیمفا؛ پوشش زنده Xbox & Bethesda Games Showcase در E3 2021

۲۳ خرداد ۱۴۰۰ - ۱۰:۰۲

کمپانی مایکروسافت چند ماه قبل به صورت رسمی خرید بتسدا (Bethesda) را تکمیل کرد و حال این دو شرکت قرار است در یک برنامه‌ی مشترک با عنوان Xbox & Bethesda Games Showcase در E3 2021 حضور داشته باشند. حال باید منتظر ماند و دید تا ایکس‌باکس چه سورپرایزهایی برای طرفداران خود خواهد داشت.

در برنامه‌ی Xbox & Bethesda Games Showcase شاهد اطلاعاتی جدید از بازی مورد انتظار Halo Infinite و همچنین برخی از عناوین فرست پارتی دیگر خواهیم بود. از طرف دیگر، ممکن است شاهد رونمایی از بازی‌های جدید بتسدا مانند Wolfenstein 3 و همچنین نمایش تازه‌ی عناوین Indiana Jones و Starfield باشیم. همچنین انتظار می‌رود بازی‌های مختلف و جدیدی برای سرویس Xbox Game Pass نیز معرفی شوند. علاوه بر این موارد، بازی‌های مختلف ثرد پارتی نیز نمایش داده خواهند شد.

تاریخ و زمان برگزاری

Xbox & Bethesda Games Showcase در تاریخ ۲۳ خرداد (۱۳ ژوئن) و از ساعت ۲۱:۳۰ آغاز خواهد شد. این مراسم حدود ۹۰ دقیقه به طول خواهد انجامید و از طریق کانال یوتیوب و توییچ Xbox قابل مشاهده است. وب‌سایت گیمفا نیز این مراسم را به صورت زنده پوشش خواهد داد و شما می‌توانید به محض شروع این رویداد، آن را از طریق پلیر سایت Twitch مشاهده بفرمایید.

39
4
برچسب‌ها: ، ، ،

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید