تاریخ انتشار بازی The Forgotten City مشخص شد

۲۳ خرداد ۱۴۰۰ - ۰۹:۴۳

استودیوی سازنده‌ی بازی The Forgotten City که در گذشته به معرفی این عنوان پرداخته بود، سرانجام امروز تاریخ دقیق عرضه‌ی آن را تعیین کرد. همچنین به منظور آشنایی هر چه بیشتر بازی‌بازان، تریلر جدیدی از گیم‌پلی آن نیز در دسترس قرار گرفته است.

دو استودیوی دیر ویلجرز (Dear Villagers) و مادرن استوری‌تلر (Modern Storyteller) که به ترتیب وظیفه‌ی ساخت و نشر بازی The Forgotten City را به عهده دارند، تا به حال اطلاعات فراوانی را پیرامون این عنوان عرضه کرده‌اند. امروز گفته شد که این بازی در تاریخ ۶ مرداد ۱۴۰۰ (۲۸ جولای ۲۰۲۱ میلادی) در دسترس قرار خواهد گرفت. به همین مناسبت، ویدئویی از بخش‌های آغازین این بازی منتشر شده است که هواداران به هیچ وجه نباید آن را از دست بدهند.

به نقل از تیم سازنده، تلاش زیادی برای روایت داستان بازی The Forgotten City صورت گرفته است. این تیم امیدوار است که بازی‌بازان نیز از شیوه روایت و به طور کلی داستان این عنوان استقبال نمایند. یکی از اعضای استودیوی نوسعه‌دهنده در مورد این اثر گفته است:

بسیار خوشحال هستیم که بعد از ۴ سال توسعه، سرانجام بازی‌بازان می‌توانند The Forgotten City را تجربه نمایند. سعید و تلاش فراوانی برای ساخت این بازی داشتیم و مطمئن هستیم که بازی‌بازان نیز به این موضوع پی خواهند برد. حال دیگر چیزی تا نشر این بازی باقی نمانده است و امیدواریم که بازی‌بازان از تجربه‌ی آن لذت ببرند.

بازی The Forgotten City به صورت جهان‌باز خواهد بود و این‌طور که پیداست، جزئیات و رمز و رازهای بی‌شماری در آن به چشم خواهد خورد. کاراکترهای نسبتا زیادی هم برای این بازی طراحی شده‌اند و با ورود به مامرویت‌های جدید، می‌توان این نکته را به وضوح مشاهده کرد. جالب است بدانید سازندگان کاری کرده‌اند که بازی‌بازان بارها در این عنوان در مسیر دوراهی قرار بگیرند؛ دوراهی‌هایی که بر نتیجه و سرنوشت آن تاثیر خواهد گذاشت. حتی در آغاز بازی می‌توانید جنسیت خود را مشخص کرده و نسبت به شخصی‌سازی کاراکترتان اقدام نمایید. پازل‌ها و معماهای فراوانی هم در بازی دیده خواهد شد که حل کردن آن‌ها لذت‌بخش خواهد بود. پس در صورتی که از دوستداران چنین عناوین هستید، The Forgotten City را به هیچ وجه از دست ندهید.

بازی The Forgotten City قرار است بر روی پلتفرم رایانه‌های شخصی و کنسول‌های پلی‌استیشن ۴، پلی‌استیشن ۵، ایکس‌باکس وان، ایکس‌باکس سری ایکس و اس و نینتندو سوییچ در دسترس قرار گیرد. در پایان می‌توانید ویدئوی گفته شده از گیم‌پلی این عنوان را تماشا و دریافت کنید.

دریافت ویدئو با کیفیت ۴۸۰P
دریافت ویدئو با کیفیت ۷۲۰P
دریافت ویدئو با کیفیت ۱۰۸۰P

5
3

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید