Ubisoft Forward| بازی Rainbow Six Extraction از قابلیت بازی میان پلتفرمی پشتیبانی خواهد کرد

۲۳ خرداد ۱۴۰۰ - ۰۰:۲۶

جدیدترین بازی از سری Rainbow Six با نام Rainbow Six Extraction در ماه سپتامبر عرضه خواهد شد. خبر خوب این است که این بازی بر روی کنسول‌های مختلف از قابلیت بازی میان پلتفرمی یا همان Cross-Play پشتیبانی خواهد کرد.

در جریان مراسم Ubisoft Forward امسال شاهد انتشار اطلاعات زیادی از Rainbow Six جدید بودیم. مشخص شد که این بازی قرار است طبق انتظارات یک بازی میان‌نسلی باشد. هم‌چنین Rainbow Six Extraction از قابلیت بازی میان پلتفرمی یا Cross-Play پشتیبانی خواهد کرد. ضمنا آن‌هایی که Rainbow Six Siege را بازی کرده باشند، به یک سری آیتم اختصاصی در Extraction دسترسی خواهند داشت. هر چند جزئیات این آیتم‌ها به اشتراک گذاشته نشد. احتمالا به زودی اطلاعات بیشتری در این مورد دریافت خواهیم کرد.

در کنار این خبر، یوبی‌سافت (Ubisoft) از اولین تریلر گیم‌پلی بازی رونمایی کرد و اکشن لحظه به لحظه‌ی آن را به نمایش گذاشت. شما می‌توانید این تریلر را از طریق این لینک مشاهده کنید. هم‌چنین برای آگاه شدن از سایر اخبار مربوط به Ubisoft Forward با گیمفا همراه باشید. بازی Rainbow Six Extraction در تاریخ ۲۵ شهریور ۱۴۰۰ (۱۶ سپتامبر ۲۰۲۱) منتشر خواهد شد.

3
0
برچسب‌ها: ، ، ،

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید

 • Good look گفت:

  No No No فضای بازی از رهای گروگان به زامبی محوری کشیده شده،این نسخه هم بخور تو سرت که کاملا از رمبو بودنت دور شدی،رمبوهای قدیم کجا این دو مضخرف اخر کجا،دیستنی از همون اول با محوریت انلاین وارد بازار شد و‌نسخه دوم بازی کردم لذت بردم هم داستان همه ابزارهای متنوع لول دیزاین،اما رمبو‌ گاست ریکون با محوریت افلاین و‌داستان محور وارد بازار شدن و‌نظر شخصیم بازی که داستان نداشته باشه فضایش عوض بشه پوچ‌خالیه البته گاست بخاطر انلاین بودن زیر زربین قرار دادم داستان لول دیزاینش سرگرم کننده بود،نسخه سیج به خاطره نسخه قبلش گرفتم اما بعد چند مرحله متوجه نیاز اتصال به اینترنت شدم و مشکل اینترنت هزینه اضافه رو قبول نکردم و باعث شد که سی دی بازی پس بدم البته مشتری ثابت بودم پس گرفت،تا الانم فقط و فقط دیستنی انلاین زدم چون پلاس رایگان فعال کردم البته روی بخش داستانی بیشتر مانور دادم بخشpve هم‌بد نبود اما با بخشpvpحال نکردم هم مشکلات پینگ و هم تکراری شدن کشتکشتار واینکه سرعت عملی که با موس داری کجا با دسته کجا،در کلا اصلا از فضای بازیهای که تغییرات بی مورد میدن و از محور اصلی دور میشن خوشم نمیاد مخصوص داستان حذف کن فقط بشهpvpمثل بتل جدید No No No

  2
  2
 • Alucard64 گفت:

  این باری اصلا اصلا به هیچ عنوان ارزش خرید نداره این نشون میده یوبیسافت چقدر پول پرسته میتونست اینو یه مود داخل نسخه سیج بزاره نه بره نسخه جدا گونه بازیش هیچ تفاوتی با نسخه قبلی نداره تفاوتش اینه زامبی میکشی همین

  1
  0