دانلود پادکست گپ تایم گیمفا؛ بحث داغ: گمانه زنی در مورد E3 2021 و نقش این مراسم در آینده‌ی E3

سعید آقابابایی
E3، آنالیز، اخبار مهم ۲۲ خرداد ۱۴۰۰ - ۲۱:۱۲

سلام و عرض ادب خدمت کاربران عزیز و دوست‌داشتنی وبسایت گیمفا؛ امیدواریم که سالم و سرحال باشید و اوضاع زندگی حسابی بر وفق مرداتان باشد. اگر گیمفا را دنبال کرده باشید، از شروع نشست صوتی جدید ما به نام «گپ تایم» اطلاع دارید. این برنامه یک نشست صوتی زنده است که درون کانال تلگرام ما میزبانی می‌شود و افزون بر نویسندگان و تولیدکنندگان محتوای گیمفا، کاربران هم می‌توانند در بحث و نظرسنجی شرکت کنند.

خوشبختانه در چند قسمت اول این رویداد که در هفته‌های گذشته برگزار شد، شاهد استقبال مناسب و قابل توجهی بودیم؛ با این حال بر هیچ‌کس پوشیده نیست که شرایط برای شرکت تمام کاربران مهیا نبود و در آینده هم نمی‌توان انتظار حضور تمام کاربران را در آن واحد داشت. مشغله‌ها و مشکلاتی که مانع حضور تعداد عظیمی از کاربران می‌شوند، در آینده هم به اشکال گوناگون رخ خواهند داد. بنابراین تصمیم گرفتیم که افزون بر ادامه دادن به روند تولید و حضور در گپ تایم، آن را در سریع‌ترین زمان ممکن درون سایت هم منتشر کنیم.

اگر علاقه‌مند به حضور در این نشست صوتی و تبادل نظر با نویسندگان ما هستید، گیمفا را مانند همیشه به صورت روزانه چک کنید. استفاده از این لینک برای رهگیری فعالیت گپ تایم و روند انتشار پادکست‌ها هم خالی از لطف نیست. شما می‌توانید در این رویداد شنیده شوید و افزون بر اظهار نظر در رابطه با موضوع مربوطه، در انتخاب موضوع هفته بعد نیز شرکت کنید.

مشغله‌های زندگی اجازه فعالیت زنده در این رویداد را از شما گرفته است؟ شما می‌توانید در زیر، پادکست داغ گیمفا با موضوع « گمانه زنی در مورد E3 2021 و نقش این مراسم در آینده‌ی E3» را دانلود کنید؛ گفتنی است که پخش آنلاین هم در دسترس است.

شرکت‌کنندگان: سعید آقابابایی، فرهاد یزداندوست، مهدی ملکی ، محمدحسین کریمی، محمد کرامت‌فر و …


دانلود پادکست گپ تایم گیمفا

10
2
برچسب‌ها: ، ، ،

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید