بازگشت به میدگار؛ نقدها و نمرات بازی Final Fantasy 7 Remake Intergrade منتشر شد

۲۲ خرداد ۱۴۰۰ - ۱۳:۲۸

به تازگی نقدها و نمرات بازی Final Fantasy 7 Remake Intergrade منتشر شده است. Intergrade به نوعی یک ارتقا مخصوص پلی‌استیشن ۵ بوده که یک بسته الحاقی داستانی را هم به بازی اضافه می‌کند. به نظر می‌رسد منتقدان از این ارتقا راضی هستند.

Final Fantasy 7 Remake یک بازسازی عالی از بازی اصلی پلی‌استیشن ۱ بوده که سال گذشته عرضه شد. این بازی توانست نقدها و نمرات بسیار خوبی را دریافت کند و نامزد چندین جایزه‌ی معتبر هم شد. Final Fantasy 7 Remake Intergrade به نوعی نسخه‌ی ارتقا یافته‌ی این بازی برای پلی‌استیشن ۵ است. در Intergrade علاوه بر Final Fantasy 7 Remake با جلوه‌های بصری ارتقا یافته، شاهد یک بسته الحاقی داستانی با حضور Yuffie هستیم. در این بسته الحاقی شما در نقش Yuffie قرار خواهید گرفت و با او تا رسیدن به میدگار همراه خواهید شد. Intergrade طبعا از سخت‌افزار پلی‌استیشن ۵ هم نهایت بهره را می‌برد.

در Final Fantasy 7 Remake Intergrade می‌توانید خود را بیشتر از همیشه در میدگار غرق کنید. در این نسخه شاهد بافت‌های بهبود یافته، نورپردازی بهتر و جزئیات بیشتر در محیط‌های پس‌زمینه‌ای هستیم. هم‌چنین بازی‌بازان قادر به انتخاب از دو حالت گرافیکی خواهند بود. Graphics Mode اولویت را وضوح تصویر ۴K و Performance Mode هم اولویت را نرخ فریم ۶۰ قرار می‌دهد. این بازی از ویژگی‌های منحصر به فرد دوال‌سنس مثل Haptic Feedback هم بهره‌برداری می‌کند. در نهایت شاهد استفاده از SSD فوق سریع پلی‌استیشن ۵ برای بهبود زمان بارگذاری بازی هستیم. در ادامه نگاهی به نقدها و نمرات بازی خواهیم انداخت.

GameSpot 10/10

نسخه‌ی ارتقا یافته‌ی Final Fantasy 7 Remake برای پلی‌استیشن ۵ یک بازی زیبا و شگفت‌انگیز را به اثری زیباتر از قبل تبدیل می‌کند. اگر تا کنون موفق به تجربه‌ی این بازی نشده‌اید، نسخه‌ی پلی‌استیشن ۵ بهترین راه برای تجربه‌ی آن است.

Jeuxvideo.com 9/10

Final Fantasy 7 Remake Intergrade ثابت می‌کند که اسکوئر انیکس (Square Enix) در استفاده از محصولات قدیمی خود برای ساخت اثری جدید مهارت خاصی دارد. برای دنباله‌ی این بازی لحظه‌شماری می‌کنم.

Hobby Consolas 8.8/10

بازی تفاوت خاصی با نسخه‌ی اصلی ندارد. با این حال تمام بهبودهای Intergrade آن را به یک اثر برتر تبدیل می‌کنند. بسته الحاقی Intermission صرفا خامه‌ی روی کیک بوده و شما را برای قسمت دوم تشنه‌تر از قبل می‌کند.

Millenium 8.5/10

هیچ غافلگیری بزرگی اینجا وجود ندارد. Final Fantasy 7 Remake Intergrade حالا بر روی پلی‌استیشن ۵ و با از بین رفتن محدودیت‌های سخت‌افزاری بسیار بهتر است. این بازی از نظر فنی قرار نیست با Ratchet and Clank: Rift Apart رقابت کند. با این حال شاهد اثری روان‌تر و زیبا‌تر هستیم. این تغییرات Final Fantasy 7 Remake Intergrade را به ماجراجویی بهتری تبدیل می‌کنند که ارزش تجربه کردن را دارد.

Push Square 8/10

Final Fantasy 7 Remake Intergrade بهترین راه برای تجربه‌ی بازگشت کلاود و دوستان به میدگار است. خود این بازسازی از نظر یک بازی بالا و پایین‌های زیادی دارد. با این حال وقتی به تیتراژ پایانی می‌رسید، لحظات درخشان بازی بیشتر در یاد شما خواهند ماند. در عین حال اپیزود Intermission با وجود اینکه چیز خاصی را ارائه نمی‌دهد، ماجراجویی لذت‌بخشی بوده که به خوبی در داستان کنونی جای می‌گیرد.

Destructoid 8/10

از وجود Final Fantasy 7 Remake Intergrade به عنوان یک پکیج کلی و هم‌چنین بسته الحاقی جدید خوشحال هستم. در واقع بدم نمی‌آید که شاهد چنین بسته‌ای برای یکی از شخصیت‌های دیگر مثل Vincent باشیم.

Final Fantasy 7 Remake Intergrade

میانگین نمرات بازی در وبسایت متاکریتیک

28
2
برچسب‌ها: ،

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید