از پنجره گیمفا؛ پوشش زنده رویداد Ubisoft Forward در E3 2021

۲۲ خرداد ۱۴۰۰ - ۰۹:۳۵

مراسم E3 در سال جاری به صورت دیجیتالی برگزار می‌شود و برخی از ناشران بزرگ صنعت بازی، رویدادهای ویژه‌ی خود را خواهند داشت. یوبی‌سافت (Ubisoft) نیز امسال با قسمت جدید برنامه‌ی Ubisoft Forward در E3 2021 حضور خواهد داشت و شاهد نمایش‌های جدیدی از بازی‌های مختلف این شرکت خواهیم بود.

طبق اطلاعات منتشر شده، در قسمت جدید برنامه‌ی Ubisoft Forward شاهد نمایش و اطلاعات جدیدی از بازی‌های Far Cry 6، Rainbow Six Extraction، Riders Republic و همچنین جدیدترین بسته‌ی الحاقی بازی Assassin’s Creed باشیم. یوبی‌سافت پیش‌تر اعلام کرده بود که سری The Division و بازی Prince of Persia: The Sands of Time Remake در این رویداد حضور نخواهند داشت.

تاریخ و زمان برگزاری

قسمت جدید برنامه‌ی Ubisoft Forward در E3 2021، در تاریخ ۲۲ خرداد (۱۲ ژوئن) و از ساعت ۲۳:۳۰ به وقت تهران برگزار خواهد شد. این رویداد حدود یک ساعت به طول خواهد انجامید. شما می‌توانید به محض شروع این رویداد، آن را از طریق پلیر سایت Twitch مشاهده بفرمایید.

31
4
برچسب‌ها: ، ،

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید

  • با این حجم از عناوین که میتونن روش کار کنن ، رونمایی از عنوان جدید آواتار ، بازهم خوب و عالی بود، گرچه من نمیدونم چرا نمیتونم کلد فیر رو از ذهنم پاک کنم و همچنان دوست دارم تو نسل جدید ببینمش ….. اسپرینتر سل …. اینو چیکار کنم … کاشکی به صدای هوادارا گوش کنن …. اما بازم براشون ارزوی موفقیت میکنم شرکت دوست داشتنی دارن

    5
    1