آیا بازی Forza Horizon 5 در مراسم Xbox + Bethesda رونمایی خواهد شد؟

۱۹ خرداد ۱۴۰۰ - ۱۶:۴۶
Forza Horizon 4

شرکت مایکروسافت سال گذشته از بازی Forza Motorsport رونمایی کرد و به دلیل معرفی این اثر، جزئیات فاش شده مربوط به عرضه‌ی یک Forza قبل از این بازی کمی عجیب به نظر می‌رسد، اما گویا پلی‌گراوند گیمز (Playground Games) قصد دارد پروژه خود را زودتر از بازی در دست ساخت توسط Turn 10 به انتشار برساند. با توجه به تعداد زیادی شایعه و گزارش معتبر، بازی Forza Horizon 5 با یک رونمایی ناگهانی در سال ۲۰۲۱ عرضه خواهد شد.

در ابتدا گزارش مبنی بر رونمایی از Horizon 5 در یکی از پادکست‌های جف گراب مطرح شد و برای مدتی نام Forza Horizon 5 در فضای مجازی دیده نمی‌شد، اما پس از مدتی، یکی از کاربران توییتر این سوال را از گراب مطرح کرد که “آیا Forza Horizon 5 همچنان برای عرضه در سال ۲۰۲۱ در نظر گرفته شده است؟” و گراب پاسخی مثبت داد و گفت که اینچنین فکر می‌کند. همان‌طور که می‌دانید این جزئیات تنها در سطح یک شایعه اعتبار دارند، اما مایکروسافت مدتی پیش اعلام کرده بود که چندین بازی رونمایی نشده برای عرضه در سال ۲۰۲۱ تدارک دیده است و Forza Horzion 5 می‌تواند یکی از این آثار باشد.

مدتی بعد Klobrille پیرامون مکان بازی Forza Horizon 5 اطلاعاتی در اختیار طرفداران قرار داد. جالب است بدانید که برخلاف انتظار طرفداران، بازی جدید Forza Horizon در کشور ژاپن جریان نخواهد داشت. Klobrille توضیح داد که به علت بازخورد منفی طرفداران نسبت به این موضوع در زمان معرفی Forza Horizon 4، قصد ندارد جزئیات بیشتری را در این مورد به اشتراک بگذارد. با این وجود، چند روز پس از اظهارات Klobrille، جف گراب و جز کوردن در توییت‌های متعدد به مکزیک و یک بازی اتوموبیل‌رانی اشاره داشته‌اند و به نظر می‌رسد که منظور آن‌ها Forza Horizon 5 باشد.

برند اسباب‌بازی Hot Wheels که همواره ارتباط نزدیکی با شرکت مایکروسافت در جهت ساخت محتواهای دیجیتالی برای مجموعه‌ی Forza Horzion دارد، اخیراً اطلاعیه‌ای منتشر کرده است که احتمالاً به تاریخ عرضه‌ی بازی Forza Horizon 5 اشاره دارد. در واقع، برند Hot Wheels دو هفته پیش و طی اعلامیه‌ای به طرفداران خود وعده‌ی انتشار یک مجموعه اسباب بازی از این برند را برای یک بازی جدید در شهریور ماه سال جاری داد. لازم به ذکر است که این برند همواره با شرکت مایکروسافت برای عرضه‌ی بسته‌های الحاقی بازی‌های Forza Horizon در تعامل بوده است.

جمع‌بندی کلی اخبار پیرامون بازی Forza Horizon 5 به شکل بالا است و تمامی گزارش‌ها به این موضوع اشاره دارند که در رویداد بعدی ایکس‌باکس شاهد این اثر خواهیم بود.

15
2

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید