بندای نامکو: فعلاً برنامه‌ای برای عرضه‌ی بازی Scarlet Nexus روی سرویس گیم‌پس نداریم

۱۸ خرداد ۱۴۰۰ - ۲۰:۴۶

ناشر صاحب نام بازی مورد انتظار Scarlet Nexus، اخیراً طی اعلامیه‌ای به شایعات پیرامون در دسترس قرار گرفتن این بازی در روز عرضه بر روی سرویس گیم‌پس خاتمه داد و آن را تکذیب کرد.

چند روز پیش، شایعه‌ای مبنی بر افزوده شدن بازی جدید شرکت بندای نامکو (Bandai Namco) یعنی Scarlet Nexus به سرویس گیم‌پس در زمان عرضه منتشر شد و منابعی که این موضوع را بازنشر و بازتاب کردند، تاحدود زیای خیال جامعه‌ی بازی‌بازان را از رخ دادن این اتفاق مطمئن ساخته بودند. البته، مدت زمان زیادی نگذشت که شرکت بندای نامکو، طی مصاحبه‌ی خود با نشریه‌ی VGC به صورت رسمی به این شایعات پایان داد. البته، نحوه‌ی استفاده‌ی کلمات متصدی این امر نظیر به کار بردن جملات “فعلاً چنین برنامه‌ای نداریم” نیز به‌گونه‌ای بود که احتمالاً این اتفاق در آینده و حتی شاید آینده‌ای نزدیک رخ خواهد داد.

در واقع، اگر بخواهیم معرفی شدن این بازی در رویداد اختصاصی ایکس باکس (Xbox 20/20)، پشتیبانی از قابلیت Smart Delivery ایکس باکس و عرضه‌ی نسخه‌ی آزمایشی بازی بر روی کنسول‌های ایکس باکس به مدت یک هفته پیش از انجام این امر برای کنسول‌های پلی‌استیشن را ملاک قرار دهیم، انتشار این بازی در آینده بر روی سرویس گیم‌پس بسیار محتمل خواهد بود؛ اما به هر حال، قرار گیری بازی Scarlet Nexus در زمان عرضه بر روی سرویس گیم‌پس در مقطع فعلی به طور کامل تکذیب شد.

بازی Scarlet Nexus، کمتر از یک ماه دیگر در دسترس دارندگان کنسول‌های نسل هشتمی و نهمی ایکس باکس و پلی‌استیشن و پلتفرم رایانه‌های شخصی قرار خواهد گرفت.

7
0
برچسب‌ها: ،

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید