خبرنامه ۲۳؛ مروری بر مهم‌ ترین اخبار هفته گذشته

محسن رضوی فر
۱۴ خرداد ۱۴۰۰ - 19:24

بیست و سومین قسمت از آیتم ویدیویی خبرنامه منتشر شده است و با همراهی شما مخاطبان گرامی، مروری بر مهم‌ترین اخبار هفته‌ی گذشته خواهیم داشت.

اگر شما در طول هفته به دلیل درس، کار‌ و مشغله‌های مختلف فرصت پیگیری اخبار دنیای بازی‌های ویدیویی را نداشته‌اید، هیچ جای نگرانی وجود ندارد. شما می‌توانید به راحتی و با تماشای خبرنامه‌ی ویدیویی گیمفا به صورت هفتگی از مهم‌ترین اخبار دنیای بازی مطلع شوید و نهایت لذت را ببرید. در آیتم خبرنامه‌ی گیمفا تلاش کرده‌ایم تا مهم‌ترین اخبار صنعت بازی را به صورت ویدیویی و کاملاً جذاب به شما مخاطبان عزیز ارائه دهیم تا علاوه بر آگاه شدن از این خبرها، ویدیوها و موسیقی‌ جذابی را نیز از بازی‌های مربوطه ببینید و بشنوید.

در هفته‌ای که گذشت، سرانجام تاریخ انتشار بازی‌های Far Cry 6 و Dying Light 2 مشخص شد. بازی Far Cry 6 در تاریخ ۱۵ مهر ۱۴۰۰ و عنوان Dying Light 2 در تاریخ ۱۶ آذر ۱۴۰۰ برای کنسول‌های نسل هشتم، نسل نهم و رایانه‌های شخصی منتشر خواهند شد. از طرف دیگر، اطلاعات جدید بدست آمده از برنامه‌های آینده‌ی شرکت سونی نشان می‌دهد که بازی Uncharted 4: A Thief’s End برای رایانه‌های شخصی در راه است. همچنین به صورت رسمی تایید شد که برنامه‌ی ویژه‌ی ایکس‌باکس و بتسدا در E3 2021، در تاریخ ۲۳ خرداد و از ساعت ۲۱:۳۰ به وقت تهران برگزار خواهد شد.

با بیست و سومین قسمت از آیتم ویدیویی خبرنامه همراه ما باشید. شما مخاطبان گرامی می‌توانید ضمن تماشای این آیتم به صورت آنلاین، آن را با دو کیفیت HD و FHD نیز دانلود کنید.

مطالب مرتبط سایت

تبلیغات

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید