معرفی بازی Dark Echo؛ تاریکی مطلق

۱۲ خرداد ۱۴۰۰ - ۱۲:۰۰

اکثر بازی‌ها با یک فرمول همیشگی و یکسری بهبود‌ها در بخش‌های مختلف ساخته می‌شوند و ما گیمر‌ها به همان بهبود‌‌های بعضا کوچک هم راضی هستیم، زیرا حس جدیدی را به ما منتقل خواهند کرد، حال بازی‌ای را در نظر بگیرید که از ریشه خاص باشد، یعنی در هر زمینه‌ای منحصر به فرد به‌نظر برسد، قطعا ساخت این‌گونه بازی‌ها برای سازندگان ریسک بزرگی است، به هرحال استودیو‌های زیادی، به‌خصوص استودیو‌های مستقل این ریسک را می‌پذیرند و دست به ساخت چنین بازی‌ها می‌زنند که یکی از آن‌ها RAC7 نام دارد و ما امروز در این مطلب قصد داریم یکی از ساخته‌های این استودیو که Dark Echo نام دارد را به شما معرفی کنیم.

بازی از همان ابتدا حس خاصی را به شما منتقل خواهد کرد که هیچ‌وقت پیش از آن تجربه نکرده‌اید، یعنی بازی در همان چند ثانیه ابتدایی می‌خواهد به شما بفهماند که با یک عنوان معمولی سر و کار ندارید. در ابتدا می‌توانید بین دو مد مختلف، Dark و Light یکی را انتخاب کنید که درواقع این دو مد بیشتر بر روی محیط بازی تاثیر دارند و همان‌طور که از نامشان پیدا است در Light Mode شاهد یک محیط روشن هستیم و در Dark Mode همه‌چیز برعکس می‌باشد و محیط‌ها کاملا مشکی و تیر می‌باشد.

البته محتوای هر دو مد یکی هستند و تفاوت خاصی بین این دو وجود ندارد و فقط سازندگان دستان شما را باز گذاشته‌اند تا طبق سلیقه خودتان یکی از آن‌ها را انتخاب کنید، البته به شما پیشنهاد می‌کنم حتما Dark Mode را مدنظر داشته باشید، زیرا جو دلهره‌آور خاصی دارد.

هسته اصلی هر مرحله به پیدا کردن راه درست برای رسیدن به در خروجی مربوط می‌شود و شما در هر مرحله باید از تله‌ها و دشمنانی که حتی آن‌ها را نمی‌بنید فرار کنید و به انتهای مسیر برسید. بازی در مراحل ابتدایی چندان سخت نیست و بیشتر سعی دارد شما را با المان‌های مختلف و سبک مراحل آشنا کند، اما رفته رفته بر سختی مراحل افزوده می‌شود و تازه می‌توانید از بازی کاملا لذت ببرید و کمی خودتان را به چالش بکشید. آیا برای تجربه یکی از خاص‌ترین و جذاب‌ترین بازی‌های تاریخ موبایل حاضر هستید؟ در ادامه با بررسی ویژگی‌های آن همراه ما باشید.

مشاهده ادامه مطلب در تکفارس - Dark Echo

6
0
برچسب‌ها:

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید