پایان دومین دوره مسابقات بازی سازی کاشان

اخبار ، اخبار بازی های ایرانی ۲۰ اردیبهشت ۱۳۹۲ - ۲۳:۲۸

دومين دوره مسابقات ملي بازي سازي رايانه اي با حضور 29 تيم از سراسر کشور در دانشگاه آزاد اسلامی واحد کاشان به کار خود پایان داد. دکتر علی اکبر ایزدی فرد(معاون فرهنگی و اجتماعی)، ناصر فلاحتی(مدیر اجتماعی) و حمزه آزاد(دبیر انجمن علمی بازی های رایانه ای) از دانشگاه مازندران نیز در مراسم اختتامیه این مسابقات حضور داشتند.

در اين مسابقات که 22 تيم از دانشگاه هاي سراسر کشور در دو ليگ دوبعدي و سه بعدي و 7 تيم در ليگ آزاد شرکت کرده بودند، صبح پنجشنبه 19 ارديبهشت ماه با معرفي تيم هاي برتر به پايان رسيد.

تيم گيلاس از انجمن علمی بازی های رایانه ای دانشگاه مازندران توانست با فاصله ي چشم گيري از رقباي خود به مقام نخست مسابقات دست پيدا کند.

انجمن علمی بازی های رایانه ای دو تیم به این مسابقات اعزام کرد که تیم توتیا در بخش سه بعدی نتوانست به مقامی دست پیدا کند و حواشی زیادی در لیگ سه بعدی این مسابقات وجود داشت.

لیگ آزاد این مسابقات نیز با معرفی یکی از تیم ها به عنوان برگزیده به کار خود پایان داد که با اعتراض شدید یکی از تیم های شرکت کننده نسبت به داوری این بخش و ترک آنها از سالن اختتامیه رو به رو شد.

همچنین تیم گیلاس توانست به عنوان بهترین دستاورد طراحی بازی در این مسابقات دست یابد.

به این ترتیب تیم گیلاس به عنوان پر افتخارترین تیم در این مسابقات انتخاب شد و در بیانیه هیات داوران نیز کار هنری این تیم به عنوان شاهکار مسابقات معرفی شد.

12345678910(بدون امتیاز)
Loading...

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید