آخرین تصاویر فاش شده از GTA VI اختلاف‌نظر طرفداران را برانگیخت

۲ خرداد ۱۴۰۰ - ۲۰:۰۳

پس از گردش کوتاهی در انجمن‌های طرفداران سری Grand Theft Auto، متوجه اختلاف‌نظر آن‌ها در رابطه با آخرین تصاویر فاش شده از GTA VI خواهید شد. البته کاربران فضای مجازی علاوه بر بحث و گفتگوی پیرامون صحت این تصاویر فاش‌شده، به بیان نظرات خود در رابطه با نقشه‌ی بازی موردبحث (اگر محتوای موجود در این تصاویر درست باشد) هم پرداخته‌اند.

اوایل ماه جاری میلادی بود که تصاویری موسوم به نقشه‌ی احتمالی بازی GTA VI (و یا طرح اولیه‌ی آن) در میان طرفداران این سری دست‌به‌دست شد. در ابتدا تصاویر این نقشه‌ی فاش‌شده کاملا قابل‌پذیرش جلوه می‌کردند، اما انتشار آن‌ها از سوی کاربر ناشناسی در انجمن ۴chan صورت گرفته بود. درحالی که این انجمن محل رخ دادن برخی از بزرگ‌ترین افشاهای تاریخ صنعت بازی‌های ویدئویی به حساب می‌آید، اما معمولا ادعاهای بی‌اساس و افشاهای بی‌اعتباری هم در این انجمن مطرح می‌شود؛ احتمالا همین موضوع هم سبب شده است کاربران مختلف، دیدگاه‌های متفاوتی را درباره‌ی تصاویر موردبحث اتخاذ کنند.

پس از انتشار این تصاویر، یکی از کاربران وب‌سایت Reddit به مقایسه‌ی وسعت نقشه‌ی موجود در آن‌ها با نقشه‌ی بازی GTA V پرداخت. پس از این‌که کاربر موردبحث نتیجه‌ی بررسی‌های خود را ارائه کرد، بحث‌های طرفداران سری GTA بالاتر گرفت و اخلاف نظرها بیشتر شد. در حالی که برخی از فعالان انجمن‌های طرفداری، این بررسی را کاملا گویای جعلی بودن تصاویر فاش‌شده می‌دانستند، سایر کاربران از برابری وسعت نقشه‌ی عنوان GTA VI با آخرین عنوان منتشرشده از این سری، ابراز تاسف کردند!

در حال حاضر هیچ تکذیبی بر صحت این تصاویر فاش‌شده وجود ندارد. همچنین تا زمانی که اطلاعیه‌ای رسمی منتشر نشود، نمی‌توان آن‌ها را تایید شده دانست، در نتیجه فعلا این تصاویر را چندان جدی نگیرید. در ادامه می‌توانید مقایسه‌ای که پیش‌تر به آن اشاره شد را ملاحظه کنید:

در راس دیدگاه‌های نوشته‌شده از سوی دسته‌ای از کاربران، دیدگاهی دیده می‌شود که موردقبول بسیاری قرار گرفته و به شرح زیر است:

اگر واقعا این نقشه‌ی بازی GTA VI باشد شخصا ناامید خواهم شد. این نقشه همچنان طرح کلی نقشه‌ی GTA V را دنبال می‌کند و این موضوع که کل جزیره تنها یک شهر دارد را اصلا دوست نداشتم. منظورم این است که این نقشه‌ی بدی نیست، اما درست هم‌اندازه‌ی نقشه‌ای است که برای سخت‌افزار موجود در سال ۲۰۰۵ تولید شده بوده است. امروز می‌توان خیلی بهتر عمل کرد!

کاربر دیگری هم با استناد به شایعات و همچنین تصاویری که تا کنون فاش شده‌اند، به این نکته اشاره می‌کند که جزایر متعددی در بازی وجود خواهند داشت و این تمام وسعت نقشه‌ی بازی نخواهد بود.

از نظر من مادامی که نقشه‌ی بازی واقعا پر جزئیات باشد و بتوان در آن کارهای بیشتری را نسب به GTA V انجام داد، وسعت فعلی نقشه‌ی آن مشکلی نخواهد داشت. هرچند، نقشه‌ی بازی جزایر دیگری را هم شامل می‌شود.

مطمئنا شرکت راک‌استار گیمز (Rockstar Games) می‌تواند با یک توضیح ساده، این تصاویر فاش‌شده و هیاهو و اختلاف نظرهای ایجادشده پیرامون آن‌ها را از میان ببرد. هرچند، انتظار نداشته باشید چنین اتفاقی رخ دهد. با این حال اگر خبر تازه‌ای به دستمان رسید، حتما از این طریق به اطلاعتان خواهیم رساند.

45
9
برچسب‌ها: ، ،

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید