خبرنامه ۲۱؛ مروری بر مهم‌ترین اخبار هفته‌ی گذشته

محسن رضوی فر
۳۱ اردیبهشت ۱۴۰۰ - 19:34

بیست و یکمین قسمت از آیتم ویدیویی خبرنامه منتشر شده است و با همراهی شما مخاطبان عزیز، مروری بر مهم‌ترین اخبار هفته‌ی گذشته خواهیم داشت.

اگر شما در طول هفته به دلیل درس، کار‌ و مشغله‌های مختلف فرصت پیگیری اخبار دنیای بازی‌های ویدیویی را نداشته‌اید، هیچ جای نگرانی وجود ندارد. شما می‌توانید به راحتی و با تماشای خبرنامه‌ی ویدیویی گیمفا به صورت هفتگی از مهم‌ترین اخبار دنیای بازی مطلع شوید و نهایت لذت را ببرید. در آیتم خبرنامه‌ی گیمفا تلاش کرده‌ایم تا مهم‌ترین اخبار صنعت بازی را به صورت ویدیویی و کاملاً جذاب به شما مخاطبان عزیز ارائه دهیم تا علاوه بر آگاه شدن از این خبرها، ویدیوها و موسیقی‌ جذابی را نیز از بازی‌های مربوطه ببینید و بشنوید.

در هفته‌ای که گذشت، شرکت Rockstar Games تاریخ انتشار نسخه‌ی نسل نهمی GTA 5 و بخش آنلاین را اعلام کرد. این بازی در تاریخ ۲۰ آبان ۱۴۰۰ برای پلی‌استیشن ۵، ایکس‌باکس سری ایکس و اس منتشر خواهد شد. همچنین استودیوی اینسامنیاک گیمز از به پایان رسیدن مراحل توسعه‌ی بازی Ratchet and Clank: Rift Apart خبر داد. علاوه بر این موارد، شرکت Take-Two Interactive در جدیدترین گزارش مالی خود اعلام کرد که مجموع فروش سری بازی‌های GTA و Red Dead Redemption تاکنون به ترتیب از مرز ۳۴۵ میلیون و ۶۰ میلیون نسخه عبور کرده‌اند.

با بیست و یکمین قسمت از آیتم ویدیویی خبرنامه همراه ما باشید. شما مخاطبان گرامی می‌توانید ضمن تماشای این آیتم به صورت آنلاین، آن را با دو کیفیت HD و FHD نیز دانلود کنید.

دانلود با کیفیت FHD

دانلود با کیفیت HD

مطالب مرتبط سایت

تبلیغات

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید