سازندگان God of War Ragnarok به دنبال الهام از The Last of Us Part 2 هستند

۳۱ اردیبهشت ۱۴۰۰ - ۱۷:۳۳

از زمان معرفی بازی God of War Ragnarok در تابستان گذشته، تاکنون هیچ گونه اطلاعات جدیدی از آن منتشر نشده است. با این حال، به نظر می‌رسد همان‌طور که در بازی God of War 2018 الهاماتی از عنوان The Last of Us گرفته شده بود، ممکن است در بازی God of War Ragnarok نیز شاهد الهاماتی از The Last of Us Part 2 باشیم.

در جریان جدیدترین پادکست God of War، آقای ساموئل متیوز (Samuel Matthews)، طراح بخش هنری شاغل در استودیوی سانتا مونیکا (Santa Monica) توضیح داد که تیم توسعه‌ی God of War Ragnarok قصد دارد برای ساخت این بازی از عنوان The Last of Us Part 2 الهام بگیرد. وی در بخش دیگری از صحبت‌های خود اشاره کرد که ممکن است شخصیت آترئوس (Atreos) در نسخه‌ی جدید به صورت کامل قابل بازی باشد. ظاهراً سازندگان قصد دارند همانند آخرین ساخته‌ی استودیوی ناتی داگ، شخصیت‌های قابل بازی مختلفی را در God of War Ragnarok قرار دهند. آقای متیوز همچنین در خصوص مواردی از جمله امکان کاوش در جهان دیگری خارج از اساطیر نورس که اودین و ثور را به تصویر می‌کشد، صحبت کرد.

بازی God of War Ragnarok در حال حاضر برای کنسول پلی‌استیشن ۵ در دست توسعه قرار دارد. برخی از شایعات و گزارش‌ها به انتشار این بازی بر روی پلی‌استیشن ۴ نیز اشاره کرده‌اند؛ موضوعی که هنوز به صورت رسمی از سوی سونی تایید نشده است. هنوز تاریخ عرضه‌ی دقیقی برای این بازی اعلام نشده است و انتظار می‌رود در تابستان امسال، اطلاعات و جزئیات بیشتری از آن منتشر شود.

44
14

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید