سلاح جالب و عجیبی به بازی Call of Duty: Warzone اضافه خواهد شد

۲۸ اردیبهشت ۱۴۰۰ - ۱۰:۴۴

استودیوی سازنده‌ی بازی Call of Duty: Warzone قصد انتشار یک به‌روزرسانی کوچک را برای این اثر دارد. ظاهرا عجیب‌ترین سلاح ممکن برای این عنوان در راه است و احتمالا با واکنش‌های مثبتو منفی زیادی از سوی افراد همراه خواهد بود.

اگر از دوستداران بازی جذاب Call of Duty: Warzone باشید، حتما اطلاع دارید که تا به حال سلاح‌های عجیب زیادی برای این اثر در دسترس قرار گرفته است. برخی از این سلاح‌ها قابل شخصی‌سازی هم بودند و بازی‌بازان می‌توانستند ظاهر عجیب‌تری به آن‌ها بدهند. گفته می‌شود که سلاح جدید این عنوان که طی روزهای آینده به آن اضافه خواهد شد، از تمام سلاح‌ها و آیتم‌های قبلی عجیب‌تر خواهد بود. این سلاح در روزهای پیش رو در فروشگاه این بازی قابل مشاهده خواهد بود.

موسیقی همواره بخش جذایی ناپذیر و جذاب در بازی Call of Duty: Warzone به شمار می‌رود و تیم سازنده نیز به آن اهمیت زیادی می‌دهند. حال قرار است سلاحی به رنگ‌های آبی و سفید و به شکل گیتار برای این عنوان در دسترس قرار گیرد که گزینه‌های زیادی هم در گوشه و کنار آن دیده می‌شود. بازی‌بازان در صورتی یادگیری می‌توانند موسیقی‌های گوناگونی را با این سلاح بنوازند و لذت ببرند. این خبر توسط حساب رسمی فرنچایز Call of Duty در توییتر تایید شده و هواداران را حسابی متعجب کرده است.

مطمئنا پشتیبانی از بازی Call of Duty: Warzone به پایان نخواهد رسید و تیم سازنده همچنان محتویاتی را برای این عنوان در نظر دارند. چندی پیش هم در خبر جالبی آگاه شدیم که تا به حال حساب بیش از ۵۰۰ هزار بازیکن در این اثر مسدود شده که به دلیل مواردی همچون تقلب بوده است. در صورت دریافت اخبار بیشتر پیرامون این عنوان، آن‌ها را به اطلاع شما عزیزان خواهیم رساند.

تا به حال نسخه‌های مختلفی از فرنچایز Call of Duty بر روی پلتفرم‌های مختلف در دسترس قرار گرفته است. جدیدترین نسخه‌ی این سری با نام Call Of Duty: Warzone در گذشته بر روی پلتفرم رایانه‌های شخصی و کنسول‌های پلی‌استیشن ۴، پلی‌استیشن ۵، ایکس‌باکس وان و ایکس‌باکس سری ایکس و اس منتشر شد و به محبوبیت هم رسید. گفتنی است که دو شرکت اینفینیتی وارد (Infinity Ward) و اکتیویژن (Activision) به ترتیب وظیفه‌ی تولید و نشر آن را به عهده داشته‌اند.

9
1

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید