اولین بهینه‌ساز بازی Mass Effect: Legendary Edition منتشر شد

۲۸ اردیبهشت ۱۴۰۰ - ۱۱:۰۷

استودیوی بایوور (Bioware) اولین بهینه‌ساز بازی Mass Effect: Legendary Edition را منتشر کرد. به طور کلی این بهینه‌ساز برخی از مشکلات مربوط به باگ‌ها و پایداری را برطرف می‌کند.

تیم توسعه‌دهنده‌ی Mass Effect: Legendary Edition به مشکلی اشاره کرد که در آن، بازی در نسخه‌ی ایکس‌باکس سری ایکس و در زمان استفاده از هدست بی‌سیم با مشکل همراه می‌شد. این ایراد در حالی برطرف شده است که فعال یا غیرفعال کردن هدست هنوز هم می‌تواند باعث مشکل شود، اما در به‌روزرسانی بعدی این مورد کاملاً برطرف خواهد شد. همچنین در این بهینه‌ساز جدید، بافت‌های ناحیه‌ای بهبود یافته‌اند. علاوه بر این مشکلی که باعث می‌شد اچیومنت‌ و تروفی‌ تعداد Killها را به درستی محاسبه نکنند، رفع شده است. با بهینه‌ساز جدید منتشر شده، در Mass Effect 2 نورپردازی و سایه‌ها در برخی از صحنه‌های سینمایی نیز بهبود یافته‌اند. همچنین جلوه‌های بصری، رندرینگ و VFX نیز در برخی از مراحل با بهبود همراه بوده‌اند.

Mass Effect: Legendary Edition در حال حاضر روی کنسول‌های پلی‌استیشن ۴، ایکس‌باکس وان و پلتفرم رایانه‌های شخصی در دسترس قرار دارد. این بازی توانست بهترین عرضه را برای یک بازی از استودیوی بایوور در استیم رقم بزند. همچنین این بازی در هفته‌ی اول انتشار خود توانست در صدر جدول فروش هفتگی بریتانیا قرار بگیرد. در پایان می‌توانید اطلاعات کامل اولین بهینه‌ساز این بازی را مشاهده کنید.

تغییرات کلی

  • رفع مشکل کرش کردن بازی در لانچر هنگام استفاده از هدست بی‌سیم در نسخه‌ی ایکس‌باکس سری ایکس.

توجه: این مشکل با فعال یا غیرفعال کردن هدست در لانچر ممکن است همچنان ایجاد شود. در به‌روزرسانی آینده این مشکل به طور کامل برطرف خواهد شد.

  • بهبود سایه‌زنی‌ها برای تعامل بهتر با نور و انسداد محیط.
  • اصلاحات و بهبودهای جزئی در پایداری

تغییرات ایجاد شده در Mass Effect 1

  • بهبود بافت‌های زمینی
  • رفع مشکل حساب نشدن تعداد Killها در تروفی و اچیومنت

تغییرات ایجاد شده در Mass Effect 1 و Mass Effect 2

  • مشکل ظاهر نشدن کد شخصیت در منوی Squad برطرف شده است.
  • میان‌پرده‌های از پیش رندر شده بهبود یافته‌اند.
11
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید