تصاویر تازه‌ای از بازی Battlefield 6 منتشر شد

۲۸ اردیبهشت ۱۴۰۰ - ۱۰:۰۴

در گذشته شاهد انتشار چند تصویر جالب از بازی Battlefield 6 بودیم که بازخوردهای متفاوتی هم از سوی بازی‌بازان به ثبت رسید. حال امروز تصاویر جدیدی پیرامون این اثر در دسترس قرار گرفته است که هواداران نباید آن‌ها را از دست بدهند.

همان‌طور که در جریان هستید، تا به حال نسخه‌های مختلفی از سری Battlefield در دسترس قرار گرفته و هر یک سهم فراوانی در سرگرم کردن بازی‌بازان داشته است. تازه‌ترین نسخه‌ی این فرنچایز یعنی Battlefield 6 در دست ساخت قرار دارد و در آینده‌ای نه چندان دور بر روی برخی از پلتفرم‌ها از جمله رایانه‌های شخصی عرضه خواهد شد.

امروز چند تصویر دیگر از بازی Battlefield 6 در دسترس قرار گرفته است که متاسفانه کیفیت بالایی هم ندارد. این طور که به نظر می‌رسد، این تصاویر برای یکی از تریلرهای معرفی بازی هستند و به دلیل کیفیت نه چندان مطلوب، نمی‌توان جزئیات زیادی را در آن‌ها یافت. طبق شایعاتی که منتشر شده است، آگاه شدیم که سگ‌های روباتی نیز در این عنوان حضور خواهند داشت و بازی در دنیای تکنولوژی جریان دارد. در نهایت باید منتظر بود و دید که از این ویدئوها دقیقا در چه زمانی رونمایی خواهد شد.

ضمنا این روزها شایعاتی مبنی بر نبود بخش داستانی در بازی Battlefield 6 به گوش می‌رسد که فعلا توسط تیم سازنده تایید نشده است. بنابراین در صورت دریافت اخبار بیشتر، آن‌ها را با شما عزیزان به اشتراک خواهیم گذاشت. در پایان می‌توانید تصاویر ذکر شده را مشاهده و دانلود کنید.

 

33
1
برچسب‌ها:

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید