گزارش: بخش سرگرمی‌های تعاملی وارنر تقسیم خواهد شد

۲۸ اردیبهشت ۱۴۰۰ - ۰۹:۵۱

AT&T به عنوان کمپانی مادر شرکت برادران وارنر اواخر روز گذشته اعلام کرد که بخش Warner Media با یک قرارداد ۴۳ میلیارد دلاری با کمپانی Discovery ادغام خواهد شد. این قرارداد منجر به ایجاد یک شرکت سرگرمی جهانی برتر و مستقل جدید خواهد شد که قصد دارد با Netflix و Disney + رقابت کند. طبق گزارش IGN، این قرارداد بر روی بخش سرگرمی‌های تعاملی وارنر و بازی‌های ویدیویی آن تاثیرگذار خواهد بود.

یکی از نمایندگان AT&T به IGN گفته است که قسمتی از شاخه‌ی سرگرمی‌های تعاملی وارنر به فروش خواهد رسید. در مورد فروش و چگونگی تقسیم آن فعلاً جزئیاتی منتشر نشده است. استودیوهای مونولیث (Monolith)، آوالانچ (Avalanche Software)، راک‌استدی (Rocksteady)، ندررلم (NetherRealm)، TT Games و شعبه‌های سانفرانسیسکو، سن دیگو، مونترال، بوستون و نیویورک WB Game جزو زیرمجموعه‌های بخش سرگرمی‌های تعاملی وارنر محسوب می‌شوند. البته گفته می‌شود برخی از این استودیوها و بازی‌ها شامل Batman: Arkham، Mortal Kombat و Middle Earth: Shadow of War از AT&T جدا نخواهند شد.

بدیهی است که ادغام بخش Warner Media با Discovery فراتر از بخش سرگرمی‌های تعاملی وارنر باشد. در جولای سال گذشته، شایعاتی مبنی بر قصد AT&T برای فروش بخش گیمینگ وارنر به ارزش ۴ میلیارد دلار منتشر شد و نام مایکروسافت نیز به عنوان یکی از خریداران احتمالی مطرح شد. با این حال، AT&T مدتی بعد از این تصمیم صرف نظر کرد.

شما در این خصوص چه فکر می‌کنید؟ به نظر شما کدام یک از استودیوهای زیرمجموعه‌ی بخش سرگرمی‌های تعاملی وارنر از AT&T جدا خواهند شد؟ دیدگاه‌های خود را به اشتراک بگذارید.

18
0
برچسب‌ها: ،

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید