ادعای چند اینسایدر: بازی Starfield در سه‌ ماهه اول ۲۰۲۲ منتشر خواهد شد

۲۷ اردیبهشت ۱۴۰۰ - ۱۲:۱۰

به‌تازگی چند منبع داخلی و از جمله جف گراب (Jeff Grubb)، ژورنالیست مشهور وب‌سایت VentureBeat ادعا کرده‌اند که بازی Starfield در سه‌ ماهه‌ی اول سال ۲۰۲۲ منتشر خواهد شد.

شکی نیست که بازی Starfield یکی از مورد انتظارترین عناوین نقش‌آفرینی محسوب می‌شود. در طول چند ماه گذشته، شایعات و گزارش‌های مختلفی از این بازی منتشر شده‌اند. مدتی پیش جف گراب در توییتر خود تایید کرد که این بازی در انحصار کنسول‌های ایکس‌باکس و رایانه‌های شخصی خواهد بود. همچنین اخیراً کاربری به نام Skullzi تصاویر جدیدی از بیلد اولیه‌ی این بازی را به اشتراک گذاشت. در همین راستا، این کاربر اخیراً با انتشار توییتی ادعا کرده است که بازی مذکور حداکثر تا انتهای ماه مارس ۲۰۲۲ میلادی عرضه خواهد شد.

Skullzi در توییت اخیر خود گفت:

من براساس آنچه که شنیده‌ام، تصور می‌کنم بازی Starfield در سه ماهه‌ی اول سال ۲۰۲۲ و احتمالاً در ماه مارس منتشر خواهد شد.

در ادامه نیز جف گراب با انتشار توییتی گفته‌های Skullzi را تایید و اشاره کرد که بازی Starfield در سه ماهه‌ی اول سال ۲۰۲۲ عرضه خواهد شد. بتسدا (Bethesda) و مایکروسافت هنوز به صورت رسمی تاریخ انتشار این بازی را اعلام نکرده‌اند. انتظار می‌رود در رویداد E3 2021، اطلاعات و تریلر جدیدی از این بازی منتشر شود و در نهایت شاهد مشخص شدن تاریخ انتشار آن نیز باشیم.

22
1
برچسب‌ها: ، ، ،

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید