اکثر طرفداران بازی Fallout 76 از به‌روزرسانی جدید راضی نیستند

۲۷ اردیبهشت ۱۴۰۰ - ۱۰:۳۲

این طور که به نظر می‌رسد، بیشتر هواداران بازی Fallout 76 از تازه‌ترین به‌روزرسانی مربوط به این اثر که دیروز در دسترس قرار گرفت، راضی نیستند. آن‌ها اعتقاد دارند که ایرادات فراوانی در این به‌روزرسانی وجود دارد.

اگر از طرفداران بازی Fallout 76 باشید، حتما در جریان هستید که جدیدترین‌ به‌روزرسانی این عنوان با نام Steel Reign روز گذشته بر روی سرورها و برای عده‌ی زیادی از هواداران در دسترس قرار گرفت و محتویات جالبی را هم با خود به همراه آورد. از این محتویات هم باید به ماموریت‌ها وچالش‌های تازه اشاره داشت تا بازی‌بازان را برای چند ساعت دیگر سرگرم کرده باشد. البته برای تجربه‌ی این بخش‌ها باید از سطح ۲۰ عبور کرده باشید. می‌توان گفت که طرفداران مشکلی از این بابت ندارند و اتفاقا از آن استقبال هم کرده‌اند. مشکل آن‌ها به ساخت آیتم‌ها و سلاح‌ها جدید به صورت Legendary مربوط می‌شود.

یکی دیگر از ویژگی‌های به‌روزرسانی Steel Reign این است که هواداران می‌توانند آیتم‌ها و سلاح‌های عادی را با هم ترکیب کرده و در نهایت آن‌ها را با قدرت Legendary در اختیار داشته باشند. این آیتم‌ها به هواداران قدرت بیشتری می‌دهد و آن‌ها می‌توانند بهتر از قبل در بازی حضور پیدا کنند. حال واقعیت این است که این به‌روزرسانی باعث ایجاد مشکلات زیادی شده و به جای قدرتمند شدن، هواداران را ضعیف کرده است. یکی از طرفداران سرسخت این بازی در حساب ردیت خود گفته است:

با به‌روزرسانی Steel Reign، به نظر می‌رسید که قدمی به سمت جلو داریم و پیشرفت خواهیم کرد. در حقیقت، این به‌روزرسانی باعث شده است که بازی سه قدم به سمت عقب حرکت کند و حسابی افت کند. ما در نهایت می‌توانیم از سلاح‌های Legendary استفاده کنیم، اما این قابلیت با نواقص بی‌شماری همراه است و نمی‌توانیم از آن به خوبی بهره ببریم. حتی این قابلیت باعث افت اکثر بازی‌بازان هم شده است. بنابراین از شرکت بتسدا تقاضا داریم تا هر چه سریع‌تر نسبت به رفع این مشکلات اقدام نماید.

در نهایت باید صبر کرد و دید که ایرادات مربوط به این به‌روزرسانی توسط استودیوی سازنده برطرف خواهد شد یا خیر.

بسیاری از افراد با سری Fallout آشنایی داشته و نسخه‌های گوناگون آن را بر روی پلتفرم‌ها تجربه کرده‌اند. یکی از نسخه‌های این فرنچایز Fallout 76 نام دارد که با ژانر اکشن خود می‌تواند انتخاب بسیار مناسبی برای افراد باشد. این بازی ابتدا در سال ۲۰۱۸ میلادی بر روی پلتفرم رایانه‌های شخصی و کنسول‌های پلی‌استیشن ۴ و ایکس‌باکس وان منتشر شد و طولی نکشید که طرفداران این سری را به خود جذب کرد. بد نیست بدانید که شرکت بتسدا (Bethesda) به صورت هم‌زمان وظیفه‌ی تولید و نشر آن را به عهده داشته است.

7
0
برچسب‌ها: ،

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید