Mass Effect: Legendary Edition رکورد تعداد بازی‌بازان همزمان این مجموعه را شکست

۲۶ اردیبهشت ۱۴۰۰ - ۲۲:۴۹

مدتی قبل بازی Mass Effect: Legendary Edition رسماً منتشر شد و ظاهراً عرضه‌ی موفقیت‌آمیزی را برای الکترونیک آرتس (Electronic Arts) ثبت کرده است. حال طبق اطلاعات منتشر شده، این بازی توانست است رکورد تعداد بازی‌بازان همزمان این سری در استیم را بشکند.

براساس جزئیات منتشر شده، بازی Mass Effect: Legendary Edition توانسته است تعداد ۵۳,۳۹۵ بازی‌باز همزمان را در استیم ثبت کند. این اطلاعات از سوی کاربری به نام AshenOne در انجمن Resetera بدست آمده است. پیش از این رکورد تعداد بازی‌بازان مجموعه‌ی Mass Effect در استیم به نسخه‌ی دوم آن با تعداد ۱۳,۳۲۰ بازی‌باز همزمان اختصاص داشت.

Mass Effect: Legendary Edition حتی قبل از انتشار نیز پرفروش‌ترین بازی در استیم بود. نکته‌ی جالب این است که بازی مذکور همزمان با عنوان Subnautica: Below Zero و یک هفته پس از انتشار بازی Resident Evil Village منتشر شد، اما همچنان جایگاه خود را در صدر پرفروش‌ترین بازی‌های استیم حفظ کرده است. همچنین این بازی تاکنون توانسته است میانگین نمرات ۹۰ را از متاکریتیک دریافت کند.

انتشار ریمستر سه‌گانه‌ی Mass Effect در قالب یک کالکشن حرکت هوشمندانه‌ای از سوی الکترونیک آرتس و بایوور (Bioware) محسوب می‌شود. با این حال، ظاهراً Mass Effect: Legendary Edition از برخی باگ‌ها و مشکلات مربوط به کرش کردن نیز رنج می‌برد. توسعه‌دهندگان این مشکلات را تایید کرده‌اند و درصدد رفع آن‌‌ها هستند. با تمام این تفاسیر و صرف نظر از برخی اشکالات جزئی، به نظر می‌رسد این بازی برای بایوور بسیار موفقیت‌آمیز بوده است و نوید آینده‌ی هیجان‌انگیزی را برای این مجموعه می‌دهد. نسخه‌ی جدید سری Mass Effect در دست توسعه قرار دارد و انتظار می‌رود در آینده جزئیات بیشتری از آن منتشر شود.

Mass Effect: Legendary Edition در حال حاضر در دسترس دارندگان کنسول‌های پلی‌استیشن ۴، ایکس‌باکس وان و پلتفرم رایانه‌های شخصی قرار دارد.

13
0
برچسب‌ها: ، ،

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید