شایعه: بازی بعدی EA Motive دنباله‌ی Mirror’s Edge نخواهد بود

۲۶ اردیبهشت ۱۴۰۰ - ۲۱:۴۶

در سال گذشته‌ی میلادی استودیوی EA Motive سازنده‌ی بازی Star Wars: Squadrons به صورت رسمی تایید کرد که هم‌زمان در حال توسعه‌ی چند عنوان جدید است که تاکنون هیچ‌کدام معرفی نشده‌اند.

در همان زمان استودیوی EA Motive تایید کرد که ساخت یک بازی جدید یا دنباله برای مجموعه‌ی Star Wars در دستور کار این شرکت قرار ندارد. کمی بعد از این اتفاق، آقای جف گراب (Jeff Grubb) به مخاطبان خود اعلام کرد که این استودیو در حال توسعه‌ی یک نسخه‌ی جدید از IPهای محبوب شرکت الکترونیک آرتس (Electronic Arts) است که طرفداران از معرفی آن بسیار خوشحال خواهند شد.

از زمان اعلام این خبر توسط جف گراب، حدس و گمان‌های بسیاری پیرامون بازی بعدی استودیوی EA Motive شکل گرفت و در این میان برخی طرفداران منتظر ساخت دنباله‌ی بازی Mirror’s Edge بودند. حال شایعه‌ی جدیدی منتشر شده است که احتمال ساخت یک نسخه از سری Mirror’s Edge توسط استودیوی EA Motive را رد می‌کند.

به تازگی آقای جف گراب در پادکست جدید خود اظهار داشت که استودیوی EA Motive همچنان در حال ساخت نسخه‌ای جدید از یک IP محبوب است و قرار نیست دنباله‌ی Mirror’s Edge ساخته شود. همچنین وی افزود که احتمالا این بازی هنوز مراحل توسعه‌ی زیادی را در پیش داشته و در رویداد EA Play Live که در ماه جولای سال جاری میلادی برگزار می‌شود، حضور نخواهد داشت.

در حال حاضر محتمل‌ترین و محبوب‌ترین سری فراموش‌ شده از محصولات شرکت الکترونیک آرتس، می‌تواند مجموعه‌ی Dead Space باشد که در صورت تحقق احتمال ساخت نسخه‌ی جدید آن توسط EA Motive، طرفداران عناوین وحشت بسیار خوشحال خواهند شد.

10
2
برچسب‌ها: ، ،

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید