Mass Effect: Legendary Edition از فایل‌های ذخیره‌ی نسخه‌های قدیمی بازی پشتیبانی می‌کند

۲۶ اردیبهشت ۱۴۰۰ - ۲۰:۴۴
سه‌گانه‌ی Mass Effect Legendary Edition

بازی‌بازان عنوان Mass Effect: Legendary Edition، اخیراً متوجه پشتیبانی نسخه‌های دوم و سوم این مجموعه‌ی ریمستر شده از فایل‌های ذخیره‌ی نسخه‌های قدیمی این بازی‌ها شدند.

هم‌اکنون مدت زمان زیادی از انتشار نسخه‌ی ریمستر شده‌ی سه‌گانه‌ی تحسین شده‌ی Mass Effect نمی‌گذرد و نمرات بالای منتقدین و رضایت کاربران این عنوان، نشان از یک بازسازی موفقیت آمیز دارند. اما در این بین، شاید جالب‌ترین نکته به پشتیبانی نسخه‌های دوم و سوم این مجموعه‌ی ریمستر شده از فایل‌های ذخیره‌ی نسخه‌های قدیمی این بازی‌ها برمی‌گردد که باعث خواهد شد تا بازی‌بازان در صورت داشتن این فایل‌ها، بتوانند ادامه‌ی بازی خود را بر روی این نسخه انجام دهند. البته، این موضوع متاسفانه در مورد نسخه‌ی اول بازی صدق نمی‌کند و به‌نظر نمی‌رسد که این امر در آینده نیز رنگ واقعیت و عمل به خود بگیرد.

همچنین، این موضوع اولین بار توسط یکی از کارمندان وب‌سایت GameSpot تأیید شد و وی با انتقال فایل‌های ذخیره‌ی قدیمی خود به پوشه‌ی مربوط به فایل ذخیره‌ی بازی Mass Effect: Legendary Edition، قادر به ادامه‌ی روند بازی خود شده بود. البته، همان‌طور که اشاره شد تنها دارندگان پلتفرم رایانه‌های شخصی قادر خواهند بود تا از ویژگی مذکور استفاده کنند.

به هر ترتیب، اگر قصد انجام چنین عملی را دارید، کافی است که به به پوشه‌ی Documents خود رفته و پوشه‌ی BioWare را انتخاب کنید تا شاهد فایل‌های ذخیره‌ی این بازی که به صورت مجزا برای هر سه نسخه‌ی بازی در آن وجود دارند باشید. سپس، می‌توانید تا با انتقال فایل‌های ذخیره‌ی نسخه‌های قدیمی Mass Effect 2 و Mass Effect 3 به این محل، به ادامه‌ی بازی خود بپردازید.

بازی Mass Effect: Legendary Edition، هم‌اکنون در دسترس پلی‌استیشن ۴ و ۵ و ایکس‌باکس‌های نسل هشتمی و نهمی به همراه پلتفرم رایانه‌های شخصی قرار دارد.

8
0
برچسب‌ها: ، ،

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید