به‌روزرسانی Steel Reign بازی Fallout 76 منتشر شد

۲۶ اردیبهشت ۱۴۰۰ - ۱۰:۱۵

شرکت بتسدا (Bethesda) همان‌طور که در گذشته وعده داده بود، امروز تازه‌ترین به‌روزرسانی بازی Fallout 76 را در اختیار طرفداران قرار داد که محتویات جالبی را به این اثر اضافه می‌کند.

به‌روزرسانی جدید بازی Fallout 76 با نام Steel Reogn در حال حاضر برای دانلود و اعمال در دسترس قرار دارد و هواداران نباید آن را از دست بدهند. به وسیله‌ی این به‌روزرسانی، ماموریت‌ها و چالش‌هایی با همین نام به بازی اضافه می‌شود تا بازی‌بازان ساعت‌ها سرگرم شوند. البته این چالش‌ها تنها برای بازی‌بازانی با سطح بیشتر از ۲۰ باز است. همچنین چالش‌های The Best Defence نیز باید توسط این افراد به اتمام رسیده باشد. گفتنی است که یک کاراکتر برای شرکت در این مراحل نیز در دسترس قرار گرفته است که ظاهر و توانایی‌های مخصوص به خود را دارد.

علاوه‌بر موارد فوق، قابلیت تازه‌ای هم به بازی Fallout 76 اضافه شده است. طرفداران قادر هستند تا آیتم‌های معمولی بازی را به آیتم‌های پیشرفته تبدیل کرده و از آن‌ها بهره ببرند. تنها کافی است که با امتیازاتی که در دست دارید، Normal Itemها را به Legendary Item تبدیل کنید. بنابراین در صورتی که از دوستداران این عنوان هستید، این به‌روزرسانی را به هیچ وجه از دست ندهید. بدون شک این برای بتسدا پایان کار نیست و آن‌ها هنوز هم قصد پشتیبانی از این اثر را دارند. پس باید صبر کرد و دید که در آینده چه اتفاقاتی برای آن رخ خواهد داد.

بسیاری از بازی‌بازان با فرنچایز Fallout آشنایی داشته و نسخه‌های مختلف آن را بر روی پلتفرم‌ها تجربه کرده‌اند. یکی از نسخه‌های این سری Fallout 76 نام دارد که با سبک اکشن خود می‌تواند انتخاب بسیار مناسبی برای افراد باشد. این بازی ابتدا در سال ۲۰۱۸ میلادی بر روی پلتفرم رایانه‌های شخصی و کنسول‌های پلی‌استیشن ۴ و ایکس‌باکس وان در دسترس قرار گرفت و طولی نکشید که هواداران این سری را به خود جذب کرد. قابل ذکر است که شرکت بتسدا به صورت هم‌زمان وظیفه‌ی توسعه و عرضه‌ی آن را به عهده داشته است. چندی پیش هم یک به‌روزرسانی به نام Locked and Loaded برای این عنوان عرضه شد که محتویات مفیدی را با خود به همراه آورد.

 

12
2
برچسب‌ها: ،

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید