ویدیویی از گیم‌پلی بازی The Division Heartland فاش شد

۲۵ اردیبهشت ۱۴۰۰ - ۲۳:۳۴

مدتی پیش شرکت یوبی‌سافت (Ubisoft) از یک بازی جدید و فرعی از سری The Division به نام The Division Heartland رونمایی کرد. در همین راستا، به‌تازگی ویدیویی از گیم‌پلی این بازی در فضای مجازی فاش شده است.

ویدیوی جدید فاش شده به بخش بتای محدود بازی The Division Heartland مربوط است. این بازی عنوانی در سبک شوتر سوم شخص رایگان است که وقایع آن در یک شهر کوچک در آمریکا به نام Silver Creek جریان دارد. طبق اطلاعات فاش شده، بتای محدود این بازی دو حالت Expedition و Storm را ارائه می‌دهد. Expedition یک حالت PvE و Storm نیز یک حالت PVPVE است که ۴۵ بازی‌باز می‌توانند در آن حضور داشته باشند. بازی‌بازان در هر دو حالت می‌توانند به اکتشاف، لوت کردن، مبارزه و زنده ماندن بپردازند. علاوه بر این، بازیکنان باید از شدیدترین و غیرقابل پیش‌بینی‌ترین آلودگی ویروس جلوگیری کنند.

بازی The Division Heartland در سال ۲۰۲۱ یا ۲۰۲۲ میلادی برای کنسول‌ها و رایانه‌های شخصی منتشر خواهد شد. استودیوی رد استورم اینترتینمنت (Red Storm Entertainemt) وظیفه‌ی توسعه‌ی این بازی را برعهده دارد. در پایان می‌توانید ویدیوی فاش شده از گیم‌پلی این بازی را مشاهده و یا دانلود کنید.

دانلود ویدیو

24
5
برچسب‌ها: ،

بیشتر بخوانیدنظرات

دیدگاهتان را بنویسید