تاریخ انتشار Final Fantasy XIV Endwalker اعلام شد

۲۵ اردیبهشت ۱۴۰۰ - ۲۳:۳۵

شرکت اسکوئر انیکس (Square Enix) در طی رویداد Final Fantasy XIV Fan Fest امسال رسماً از تاریخ انتشار Final Fantasy XIV Endwalker رونمایی کرد. جدیدترین بسته گسترش دهنده‌ی این بازی MMORPG محبوب در تاریخ ۲ آذر ۱۴۰۰ (۲۳ نوامبر ۲۰۲۱ میلادی) عرضه خواهد شد. البته بازی‌بازان می‌توانند با پیش خرید کردن این بسته، آن را چند روز زودتر نیز تجربه کنند.

آقای نائوکی یوشیدا (Naoki Yoshida)، تهیه کننده‌ی Final Fantasy XIV، در طی این رویداد توضیح داد که وضعیت فعلی ویروس کرونا و همچنین مقیاس بزرگ Endwalker، دلایل اصلی انتشار این بسته در ماه نوامبر محسوب می‌شوند. یوشیدا در ادامه اعلام کرد که اگرچه بازی‌بازان باید زمان بیشتری را برای تجربه‌ی این عنوان صبر کنند، اما انتشار دیرتر Endwalker به توسعه‌دهندگان اجازه می‌دهد تا از کیفیت آن اطمنیان حاصل کنند.

در کنار اعلام تاریخ عرضه‌ی Endwalker، اسکوئر انیکس یک تریلر سینمایی جذاب را نیز منتشر کرده است که بخش‌های مختلفی از این بسته را به نمایش می‌گذارد. علاوه بر اضافه شدن کلاس Reaper برای تمرکز بر روی DPS، نژاد مذکر Viera و همچنین مکان‌های جدیدی مانند Sharlayan به عنوان هاب اصلی، شهر زیبای Radz-at-Han و منطقه‌ی Labrynithos، بازی‌بازان در حین تجربه‌ی این بسته به ماه نیز سفر خواهند کرد.

بازی Final Fantasy XIV هم‌اکنون بر روی کنسول‌های پلی‌استیشن ۴، پلی‌استیشن ۵ و پلتفرم رایانه‌های شخصی در دسترس قرار دارد.

دانلود با کیفیت ۴۸۰P | دانلود با کیفیت ۷۲۰P | دانلود با کیفیت ۱۰۸۰P

8
2

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید