تریلر سینمایی بازی Total War: WARHAMMER III منتشر شد

۲۳ اردیبهشت ۱۴۰۰ - ۱۸:۴۳

استودیوی سازنده‌ی بازی Total War: WARHAMMER III همان‌طور که در گذشته وعده داده بود، امروز تریلر سینمایی این عنوان را در اختیار طرفداران قرار داد.

دو استودیوی کریتیور اسمبلی (Creative Assembly) و سگا که وظیفه‌ی ساخت و انتشار بازی Total War: WARHAMMER III را به عهده دارند، امروز هم دست به کار شدند و ویدئوی سینمایی مربوط به آن را عرضه کردند. در این تریلر می‌توانید شاهد اطلاعاتی پیرامون کاراکترها و داستان هر یک از آن‌ها باشید. پس در صورتی که تصمیم به تجربه‌ی این بازی دارید، این ویدئو را هرگز از دست ندهید.

در بازی Total War: WARHAMMER III، تمام انتخاب‌ها می‌توانند در سرنوشت آن تاثیرگذار باشند. بنابراین همواره باید انتخاب‌های مناسبی در این اثر داشته باشید. این بازی را باید عنوانی در ژانرهای اکشن و استراتژی محور دانست که بازی‌بازان تا حد زیادی با نسخه‌های قبلی آن آشنایی دارند. در این اثر باید هدایت گروهی کوچک را به دست گرفته و به مرور زمان آن را گسترش دهید. استفاده از سلاح‌ها و آیتم‌های گوناگون نیز برای شما امکان‌پذیر خواهد بود. اصلی‌ترین رقبای شما، هیولاهایی هستند که نبرد با آن‌ها هرگز کار ساده‌ای نخواهد بود.

بازی Total War: WARHAMMER III دارای دو بخش آنلاین و آفلاین است و آن را می‌توانید با دوستان و یا دیگر افراد تجربه نمایید. این اثر قرار است در تاریخی نامشخص بر روی پلتفرم رایانه‌های شخصی در دسترس قرار گیرد. در پایان می‌توانید تریلر گفته شده را مشاهده و دانلود کنید.

دریافت ویدئو با کیفیت ۴۸۰P
دریافت ویدئو با کیفیت ۷۲۰P
دریافت ویدئو با کیفیت ۱۰۸۰P

7
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید