شایعه: بازی جدید Donkey Kong توسط سازندگان Super Mario Odyssey ساخته خواهد شد

۲۳ اردیبهشت ۱۴۰۰ - ۱۸:۰۴

باز نزدیک شدن به E3 2021، شایعات زیادی در مورد برنامه‌های شرکت نینتندو برای این رویداد بزرگ منتشر شده‌اند. یکی از این موارد که بیش از یک منبع به آن اشاره‌ کرده‌اند، ساخت بازی جدید Donkey Kong توسط استودیوی نینتندو ای‌پی‌دی توکیو (Nintendo EPD Tokyo) است؛ همان تیمی که مسئولیت ساخت عناوین تحسین شده‌ی سه بعدی سری Mario از جمله Super Mario Odyssey را بر عهده داشت.

وب‌سایت Nintendo Life اخیراً مدعی شده که استودیوی نینتندو ای‌پی‌دی در حال توسعه‌ی یک بازی دو بعدی یا دو و نیم بعدی Donkey Kong است. این وب‌سایت اعلام کرده که این اطلاعات را از یک منبع بسیار قابل اعتماد دریافت کرده است. این طور که به نظر می‌رسد، نینتندو قصد دارد به مناسبت ۴۰ سالگی این مجموعه‌ یک بازی جدید را در سال جاری عرضه کند. همان‌طور که می‌دانید، استودیوی رترو (Retro Studios) که عناوین Donkey Kong Country Returns و Donkey Kong Country: Tropical Freeze را توسعه داده بود، هم‌اکنون در حال ساخت بازی مورد انتظار Metroid Prime 4 است. پس طبیعی است که نسخه‌ی جدید سری Donkey Kong باید توسط توسعه‌دهنده‌ی دیگری ساخته شود.

علاوه بر Nintendo Life، ظاهراً افرادی مانند Zippo و LonlyGoomba نیز در مورد این پروژه‌ چیز‌های جالبی شنیده‌اند. Zippo که در گذشته اطلاعاتی را از نینتندو فاش کرده، در مورد Donkey Kong جدید چنین توضیحاتی را ارائه داده است:

امسال۴۰‌امین سالگرد میمون بزرگ است و با این‌ که مطمئن نیستم نینتندو چه طور می‌خواهد این مناسبت را جشن بگیرد، اما یک بازی دو بعدی جدید Donkey Kong در ای‌پی‌دی توکیو در حال توسعه است.

رترو با چیز‌های دیگر مشغول است. پس نینتندو تصمیم گرفته است تا Donkey Kong بعدی را توسط استودیوی داخلی خود توسعه دهد. از آن‌جایی که استودیوی ای‌پی‌دی توکیو علاقه ندارد برای عناوینی که توسعه‌دهنده‌ی آن‌ها نبوده، دنباله بسازد، انتظار نداشته باشید که بازی جدید بخشی از سری «Country» باشد.

Diddy ،Cranky و Kremling Krew همگی در این بازی باز خواهند گشت. به نظر می‌رسد که بازی پیش از پایان سال جاری منتشر خواهد شد. پس به احتمال زیاد در E3 شاهد معرفی بازی خواهیم بود.

تنها تقریباً یک ماه تا برگزاری رویداد E3 2021 باقی مانده است. اگر قرار باشد امسال نسخه‌ی جدید Donkey Kong عرضه شود، قطعاً در E3 شاهد رونمایی از آن خواهیم بود. حال باید دید که نینتندو قصد دارد چه عناوینی را با خود به این رویداد بزرگ بیاورد.

7
0
برچسب‌ها: ، ،

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید