شایعه: بازی Elden Ring در مراسم E3 2021 حضور ندارد

۲۳ اردیبهشت ۱۴۰۰ - ۱۳:۳۰

با توجه به گزارش منتشر شده از سوی یک منبع داخلی، بازی مورد انتظار Elden Ring در رویداد E3 2021 حضور نخواهد داشت و به نظر می‌رسد سکوت ۲ ساله فرام‌سافتور امتداد پیدا می‌کند.

دقایقی پیش جف گراب (Jeff Grubb)، منبع داخلی مشهور و نویسنده وبسایت گیم‌بیت (GameBeat) در کانال دیسکورد خود اعلام کرد که به نظر نمی‌رسد بازی Elden Ring در مراسم E3 امسال نیز حضور داشته باشد. او توضیح داد که این موضوع صد درصدی نیست، اما شنیده است که این اتفاق رخ نمی‌دهد. او قبلاََ نیز اعلام کرده بود ایکس‌باکس به دنبال این است که بازی را به کنفرانس خود اضافه کند، اما هنوز نتوانسته این کار را انجام دهد. با این وجود، عدم حضور بازی در مراسم E3 امسال تنها در سطح شایعه اعتبار دارد، اما جف گراب در زمینه فاش کردن اطلاعات مختلف در مورد صنعت بازی‌های ویدیویی سابقه خوبی دارد. همچنین آقای گراب توضیح داد که فردا در پادکست خود توضیحات بیشتری را پیرامون این موضوع ارائه می‌دهد.

لازم به ذکر است که شیوع ویروس کرونا در روزهای اخیر در ژاپن اوج گرفته است و به نظر می‌رسد که توسعه دهندگان ژاپنی همچنان با سختی‌های مختلفی در زمینه ساخت بازی ویدیویی دست و پنجه نرم می‌کنند.

12
3

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید