به‌روزرسانی جدید بازی Fall Guys: Ultimate Knockout امروز عرضه می‌شود

۲۳ اردیبهشت ۱۴۰۰ - ۱۲:۵۰

تیم سازنده‌ی بازی Fall Guys: Ultimate Knockout در نظر دارد تا به‌روزرسانی تازه‌ای را برای این عنوان در دسترس قرار دهد. این به‌روزرسانی قرار است فصل ۴٫۵ بازی را به آن اضافه کند.

چندی پیش اعلام شد که به‌روزرسانی جدیدی برای بازی Fall Guys: Ultimate Knockout در راه است و یک نیم فصل را به آن اضافه می‌کند. فصل ۴٫۵ این عنوان امروز با محتویات زیادی به دست بازی‌بازان می‌رسد و باید دید که نظر آن‌ها در خصوص این قضیه چه خواهد بود. از محتویات این فصل باید به دو ماموریت تازه اشاره داشت که بازی‌بازان را به صورت تصادفی در آن‌ها قرار می‌دهد. یکی از این ماموریت‌ها Slimscraper نام دارد که تقریبا مشابه با مراحل Slime Climb و Button Bashers است. تیم سازنده پیش‌بینی کرده است که هواداران از این دو بخش جدید راضی خواهند بود.

محتویات این فصل به همین جا ختم نمی‌شود. سازندگان قصد دارند تا آیتم‌ها و لباس‌های جدید را هم به بازی Fall Guys: Ultimate Knockout اضافه کنند تا بازی‌بازان از آن‌ها بهره ببرند. همچنین گفته می‌شود که قابلیت Crossplay به این عنوان اضافه شده است؛ به این معنا که دارندگان رایانه‌های شخصی و پلی‌استیشن ۴ می‌توانند با یکدیگر رقابت‌های جذابی را تجربه کنند. همچنین چند باگ موجود در این بازی برطرف خواهد شد تا طرفداران با خیال راحت‌تری آن را ادامه دهند. مطمئنا پشتیبانی تیم سازنده همچنان از این اثر ادامه خواهد داشت و در آینده نیز باید منتظر چند به‌روزرسانی دیگر برای آن باشیم.

Fall Guys: Ultimate Knockout از سری عناوین مهیج در سبک بتل رویال است که اواخر سال گذشته بر روی پلتفرم رایانه‌های شخصی و کنسول‌ پلی‌استیشن ۴ در دسترس قرار گرفت و طولی نکشید که عده‌ی زیادی را به خود جذب کرد. در این بازی باید کنترل موجودات بامزه‌ی را به عهده گرفته و برای قهرمان شدن تا مرحله‌ی پایانی پیشروی کنید. اخیرا شایعاتی در خصوص نسخه‌ی گوشی‌های هوشمند این عنوان نیز منتشر شده که برخی از بازی‌بازان را خوشحال کرده است. گفتنی است که دو استودیوی مدیاتونیک (Mediatonic) و دیوالور دیجیتال (Devolver Digital) سازنده و ناشر این اثر بوده‌اند.

3
1

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید