به‌روزرسانی جدیدی برای بازی Valheim منتشر شد

۲۳ اردیبهشت ۱۴۰۰ - ۱۲:۲۴

استودیوی آیرون گیت (Iron Gate) امروز به انتشار جدیدترین به‌روزرسانی برای بازی Valheim پرداخت. همچنین جزئیاتی پیرامون محتویات این به‌روزرسانی هم در دسترس قرار گرفته است که در ادامه می‌توانید شاهد آن‌ باشید.

آیرون گیت از چند روز قبل اعلام کرده بود که یک به‌روزرسانی برای بازی Valheim در راه است. سرانجام امروز این به‌روزرسانی عرضه شده است و بازی‌بازان می‌توانند نسبت به دریافت و اعمال آن اقدام کنند. البته باید بدانید که تمرکز اصلی سازندگان بر روی رفع مشکلات این اثر بوده است. ظاهرا در روزهای اخیر درخواست‌های زیادی مبنی بر رفع ایرادات برای تیم سازنده فرستاده شده بود. آیرون گیت نیز دست به کار شد و اکثر این مشکلات را برطرف کرد. همچنین حجم این به‌روزرسانی هم زیاد نیست و بازی‌بازان برای دریافت آن به دردسر نخواهند افتاد. گفتنی است که مشکلات ذکر شده بیشتر به بخش‌هایی نظیر سرورها، ذخیره‌سازی، مبارزه با دشمنان و برخی موارد دیگر در گیم‌پلی مربوط می‌شود.

Valheim از سری عناوین جذاب در سبک‌های اکشن و جهان‌باز است که تنها چند وقت از عرضه‌ی آن می‌گذرد. بدون شک باید گفت که این بازی تا این لحظه از محبوب‌ترین‌های ۲۰۲۱ به شمار می‌رود. در این بازی باید هدایت یک وایکینگ را به دست گرفته و در نقشه‌ای پهناور قرار بگیرید. سپس وظیفه دارید تا کارهای روزمره‌ی فراوانی را انجام داده و برای بقا مبارزه کنید. ضمنا تجربه‌ی این اثر با دوستان و یا دیگر بازی‌بازان از سایر نقاط جهان امکان‌پذیر است.

قابل ذکر است که دو شرکت آیرون گیت و پنیک باتن (Panic Button) به ترتیب وظیفه‌ی ساخت و نشر آن را به عهده داشته‌اند. همان‌طور که گفته شد، Valheim در حال حاضر به صورت دسترسی زودهنگام بر روی پلتفرم رایانه‌های شخصی قابل تجربه است و شما می‌توانید آن را با قیمت ۱۹٫۹۹ دلار داشته باشید. در خصوص انتشار نسخه‌ی اصلی این بازی، فعلا اطلاعات چندانی عرضه نشده است.

4
1
برچسب‌ها: ، ،

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید