به زودی تریلری از بازی Overwatch 2 منتشر می‌شود

۲۳ اردیبهشت ۱۴۰۰ - ۱۱:۴۵

پس از مدت‌ها بی خبری از بازی Overwatch 2، ظاهرا استودیوی بلیزارد اینترتینمنت (Blizzard Entertainment) قصد دارد تا تریلری را از گیم‌پلی و یکی از بخش‌های مهم آن در دسترس قرار دهد.

همان‌طور که اطلاع دارید، بازی Overwatch ابتدا در سال ۲۰۱۶ میلادی عرضه شد و به محبوبیت فراوانی هم دست بازی‌بازان دست یافت. همین قضیه باعث شد تا تیم سازنده به فکر ساخت نسخه‌ی دوم باشد. متاسفانه تا به حال اطلاعات چندانی در خصوص این بازی منتشر نشده است و بازی‌بازان کمی در این مورد نگران هستند. چندی پیش هم شایعاتی مبنی بر نشر این بازی در چند سال آینده در دسترس قرار گرفت که باعث ناراحتی هواداران شده بود. سرانجام باید منتظر بود و دید که این عنوان دقیقا در چه زمانی به دست افراد خواهد رسید.

به نظر می‌رسد که با رفتن چند تن از اعضای سازنده و روی کار آمدن افراد جدید همچون Aaron Keller، اخبار تازه‌ای برای بازی Overwatch 2 در راه است. بلیزارد اینترتنیمنت در خبر خوبی گفته است که تمایل دارد به زودی تریلری را از این اثر در دسترس قرار دهد تا با واکنش‌های بازی‌بازان مواجه شود. این ویدئو قرار است به بخش PvP بازی مربوط شود و در آن بازی‌بازان با یکدیگر رقابت‌های هیجان‌انگیزی خواهند داشت. همچنین به نقل از سازندگان، طرفداران با تماشای این تریلر به اطلاعات مفیدی دست خواهند یافت.

البته هنوز مشخص نیست که این ویدئو در چه زمانی منتشر می‌شود. در صورت دریافت اخبار بیشتر پیرامون این موضوع، آن‌ها را با شما عزیزان به اشتراک خواهیم گذاشت.

9
0
برچسب‌ها: ،

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید