برخی بازی‌بازان زودتر از موعد به Mass Effect: Legendary Edition دسترسی دارند

۲۳ اردیبهشت ۱۴۰۰ - ۰۱:۵۴

برخی از بازی‌بازان تصاویری از جلد مجموعه‌ی Mass Effect: Legendary Edition را در فضای اینترنت منتشر کرده‌اند که گویا زودتر از موعد انتشار به بازی دسترسی پیدا کرده‌اند.

ممکن است بزرگترین ماه برای بازی های ویدئویی جدید در سال ۲۰۲۱ باشد. یکی از مورد انتظارترین عناوین این ماه Mass Effect: Legendary Edition است. سه گانه بازسازی و ارتقا یافته از تمام سه بازی Mass Effect که یکی از محبوب‌ترین سری‌های مدرن را برای بازی‌بازان نسل جدیدی ارائه می‌دهد. طرفداران Mass Effect مشتاقانه منتظر انتشار این مجموعه هستند. با این حال، به نظر می‌رسد که برخی از طرفداران توانسته‌اند زودتر از وعده به این مجموعه دسترسی داشته باشند.

کاربری در رددیت تصویری از نسخه‌ی فیزیکی این بازی را قرار داده است که توانسته زودتر از تاریخ انتشار به بازی دسترسی داشته باشد. از آنجایی که رددیت یکی از فعال‌ترین جوامع هوادارن بازی Mass Effect را در جهان دارد، تعجبی ندارد که این اخبار این‌قدر زود در آن منتشر شود.

معلوم نیست چگونه این کاربر توانسته این عنوان را زودتر از موعد به‌دست آورد. به نظر می‌رسد که انتشار نسخه‌ی دیجیتالی آن‌ها به سادگی چند روز پیش از برنامه ارائه شده است.  در صورتی که آن‌ها به زودی تحویل داده شوند، هیچ چیز غیرقانونی در مورد بازی وجود ندارد. بازی Mass Effect: Legendary Edition قرار است در تاریخ ۲۴ اردییبهشت ۱۴۰۰ (۱۴ می ۲۰۲۱ میلادی) بر روی پلتفرم رایانه‌های شخصی و کنسول‌های پلی‌استیشن ۴ و ایکس‌باکس وان در دسترس قرار می‌گیرد.

12
1
برچسب‌ها: ،

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید