تصاویری از مکان‌های الهام گرفته شده در بازی Resident Evil Village در دنیای واقعی منتشر شد

۲۳ اردیبهشت ۱۴۰۰ - ۰۱:۳۵

تصاویری از مکان‌های الهام گرفته شده در دنیای واقعی برای طراحی قلعه Dimitrescu، توسط هواداران بازی Resident Evil Village منتشر شده است.

یکی از طرفداران بازی در رددیت پستی را ارسال کرده که مکان‌های الهام گرفته شده برای بازی Resident Evil Village را در ترانسلوانیا رومانی را نشان می‌دهد. بازی Resident Evil Village پس از انتشارش با استقبال بسیار خوبی مواجه شده است. علیرغم انتشار چند روز پیش، شرکت کپکام (Capcom) رسما تایید کرده است که این عنوان بیش از ۳ میلیون نسخه فروخته است. این مجموعه نیز ۲۵ سالگی خودش را در سال جاری جشن می‌گیرد.

پست در رددیت تصویری از قلعه‌ای در دنیای واقعی را نشان می‌دهد که قلعه Dimitrescu از آن الهام گرفته شده است. این فلعه Peles نامیده می‌شود و در Transylvania، رومانی واقع شده است. بینندگان به راحتی می‌توانند ببینند که چه شباهتی بین محل اقامت بانو Dimitrescu و قلعه‌ی رومانیایی وجود دارد.  شرکت کپکام جزئیات بیشتری را برای طراحی این قلعه نیز اضافه کرده است. در حالی که روستای شیطانی ممکن است از یک مکان دنیای واقعی الهام گرفته شده باشد و این عمل در صنعت بازی در واقع نسبتا رایج است.

قلعه Peles به عنوان الگو برای قلعه دیمیتسسو به احتمال زیاد باعث افزایش گردشگری در آن منطقه خواهد شد. در حالی که روستای شیطانی دارای به روز ترین گرافیک برای پیاده‌سازی هر چه بهتر جزئیات از دنیای واقعی است.

23
4
برچسب‌ها:

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید