ماد عجیب بازی Resident Evil Village، شخصیت Rose را به Chris Redfield تبدیل می‌کند

۲۲ اردیبهشت ۱۴۰۰ - ۰۹:۵۳

امروز ماد جدید و عجیب و غریبی برای بازی Resident Evil Village در دسترس قرار گرفت که دختر Ethan را به Chris Redfield تبدیل می‌کند. همچنین برای آشنایی بیشتر بازی‌بازان، تصویری از این ماد عرضه شده که بازخوردهای عجیبی داشته است.

همان‌طور که در جریان هستید، تا به حال مادهای فراوانی برای فرنچایز Resident Evil در دسترس قرار گرفته و حال و هوای آن را تا حد زیادی تغییر داده است. به همین دلیل، پیش‌بینی می‌شد که چند ماد هم برای نسخه‌ی Resident Evil Village در دسترس قرار گیرد. همین اتفاق هم رخ داد و مادسازان با عرضه‌ی این بازی، شروع به انتشار مادهایشان برای آن کردند. تا به حال چند ماد برای این نسخه منتشر شده است که نباید از برخی از آن‌ها به سادگی عبور کرد.

در کنار مادهایی که باعث تغییرات اساسی و بهتر شدن بازی می‌شود، گاهی اوقات شاهد بعضی از مادهای عجیب و بامزه نیز هستیم. به عنوان مثال، امروز ماد عجیب و غریبی برای Resident Evil Village در دسترس قرار گرفت که کاراکتر Rose یعنی دختر Ethan و Mia را به Chris Redfield تبدیل می‌کند. شاید هیچ هواداری انتظار عرضه‌ی چنین مادی را نداشته است. در همین راستا، عرضه‌ی این ماد، طرفداران را شگفت‌زده کرده است.

این ماد توسط فردی به نام Jtegh ساخته شده و هم‌اکنون برای دانلود در وب‌سایت‌هایی با این موضوع همچون Nexus Mods قابل دانلود است. البته این تنها ماد این مادساز نیست. وی تا به حال چند ماد را برای عناوین مختلف از جمله سری Nier ساخته که با استقبال خوبی هم مواجه شده است. در پایان می‌توانید تصویری از این ماد با نام Mini Me Chris را مشاهده کنید.

Resident Evil Village از سری عناوین جذاب در سبک‌های وحشت و بقا است که تنها چند روز قبل بر روی پلتفرم‌های رایانه‌های شخصی و سرویس گوگل استدیا و کنسول‌های پلی‌استیشن ۴، پلی‌استیشن ۵، ایکس‌باکس وان و ایکس‌باکس سری ایکس و اس در دسترس قرار گرفت. این بازی تا این لحظه انتظارات هواداران را برآورده کرده است؛ به گونه‌ای که بیشتر از ۳ میلیون نسخه از آن به فروش رفته است. پس در صورتی که شما هم از دوستداران این سری هستید، این نسخه را به هیچ وجه از دست ندهید. در صورت انتشار اخبار بیشتر در خصوص این نسخه، آن‌ها را با شما عزیزان به اشتراک خواهیم گذاشت.

21
2
برچسب‌ها: ،

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید