تریلر هنگام عرضه‌ی Assassin’s Creed Valhalla: Wrath of the Druids منتشر شد

۲۲ اردیبهشت ۱۴۰۰ - ۰۰:۳۴

از آن‌جایی که تنها دو روز تا انتشار اولین بسته گسترش دهنده‌ی بزرگ Assassin’s Creed Valhalla باقی مانده، یوبی‌سافت (Ubisoft) تصمیم گرفته است تا تریلر هنگام عرضه‌ بسته‌ی Wrath of the Druids را منتشر کرده و بازی‌بازان را برای یک ماجراجویی جدید آماده کند.

در بسته‌ گسترش دهنده‌ی Wrath of the Druids، بازی‌بازان برای به دست آوردن اعتماد و دریافت کمک پادشاه ایرلند به این سرزمین سفر خواهند کرد. البته همه چیز به این سادگی نیست و Eivor در طی ماجراجویی جدید خود با با یک گروه افراطی خطرناک Druid مواجه می‌شود.

همان‌طور که انتظار می‌رفت، تریلر هنگام عرضه‌ی Wrath of the Druids بر روی نمایش سرزمین زیبای ایرلند، شخصیت‌های داستان و بخش‌هایی از گیم‌پلی این بسته تمرکز دارد. به لطف اضافه شدن سلاح داس، قابلیت‌ها و زره‌های جدید، بازی‌بازان با ابزار بیشتری قادر به کشتن دشمنان خواهند بود. البته ایرلند پر از راز‌های مختلف، موجودات افسانه‌ای قدرتمند، مناطق جدید برای غارت کردن و… نیز خواهد بود.

بازی Assassin’s Creed Valhalla هم‌اکنون بر روی کنسول‌های پلی‌استیشن ۴، پلی‌استیشن ۵، ایکس‌باکس سری ایکس و سری اس، ایکس‌باکس وان و پلتفرم‌های استیدیا و رایانه‌های شخصی در دسترس قرار دارد.

دانلود با کیفیت ۴۸۰P | دانلود با کیفیت ۷۲۰P | دانلود با کیفیت ۱۰۸۰P

22
1

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید