استودیوی Telltale بازی جدید خود را با نام The Wolf Among Us معرفی کرد + اسکرین شات

۱۹ اردیبهشت ۱۳۹۲ - ۱۴:۰۶

استودیو Telltale  را با بازی پر سر و صدای The Walking Dead حتما به یاد دارید . این استودیو بازی جدید خود را با نام The Wolf Among Us معرفی کرد . داستان این بازی بر اساس یک سری مجموعه کمیک Fable است که به همین نام یعنی The Wolf Among Us شناخته می شود . 

این بازی به احتمال زیاد در تابستان امسال برای پلتفرم های  PC , Mac , PlayStation 3 و Xbox 360 عرضه می شود . همانطور که گفته شد بازی پر افتخار The Walking Dead از این استودیو بوده که توانست با ارائه ی یک داستان قوی در پنج قسمت و همین طور جمع بندی و پایان عالی در کنار گرافیکی کمیک گونه طرفداران زیادی را از آن خود کند .

بازی The Wolf Among Us هم ، از لحاظ گرافیکی فاصله ی چندانی با اثر قبلی این استودیو ندارد و همانند آن از ظاهری کمیک گونه در کنار جزییات بالا بهره می برد ، و مطمئنا با این جزییاتی که تصاویر زیر مشخص است و داستان عالی که این استودیو می تواند در یک بازی پیاده کند با یک اثر قوی در سبک ماجراجویی طرف هستیم . با این حال اظهار نظر پیش از موعد را کنار گذاشته و توجه شما را به تصاویر زیر جلب می کنیم :

آیا این استودیو که در کارنامه ی خود دو عنوان خوب و ضعیف ، به ترتیب راه رفتن مردگان و پارک ژوراسیک را ، دارد می تواند از این اسم و داستان عنوانی درخور این سبک و یا عنوانی شایسته ی زحمات خود خلق کند ؟

0
0
برچسب‌ها: ، ، ،

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید