حالت جدید Replication برای بازی Valorant معرفی شد

۲۱ اردیبهشت ۱۴۰۰ - ۱۷:۲۵

استودیوی رایت گیمز (Riot Games) اخیراً از طریق حساب رسمی توییتر خود به معرفی یک حالت جدید برای بازی محبوب Valorant اشاره کرده‌ است. این حالت که احتمالاً به زودی به طور کامل رونمایی خواهد شد، به بازی‌بازان اجازه می‌دهد قدرت‌های شخصیت‌های خود را به طور همزمان استفاده کنند.

بازی‌هایی که شامل قدرت‌های خاصی برای شخصیت‌ها می‌شوند، معمولاً دارای یک حالت هستند که به بازی‌بازان اجازه می‌دهد این قدرت‌ها را بدون وقفه استفاده کنند. همان‌طور که می‌دانید، Destiny 2 و Overwatch به ترتیب دارای حالت‌های Mayhem و Total Mayhem هستند. حال این طور که به نظر می‌رسد، حالت جدید Replication بازی Valorant نیز چنین تجربه‌ای را ارائه می‌دهد.

برای مثال، شخصیت Brimstone که به طور عادی می‌تواند تنها از سه عدد Smoke استفاده کند، حالا قادر است ۱۱ عدد از آن‌ها را به طور همزمان پرتاب کند. همچنین Skye نیز می‌تواند بلافاصله پس از استفاده از Flash و گیج کردن بازی‌بازان، دسته‌ی بزرگ گرگ‌های خود را احضار کند.

با توجه به نام این حالت و همچنین نحوه‌ی کپی کردن چندین قابلیت به طور همزمان، ممکن است که Replication بازی Valorant با حالت‌های Mayhem عناوین دیگر تفاوت داشته باشد. به نظر می‌رسد که بازی‌بازان می‌توانند یک قابلیت را چندین بار کپی کنند، اما این به معنی اسپم (Spam) کردن آن نیست. برای مثال، اگر Sky می‌توانست قدرت Flash خود را همیشه اسپم کند، هیچ کس قادر نبود چیزی ببیند.

حال باید دید که توسعه‌دهندگان برای بالانس کردن این حالت چه تدابیری را در نظر گرفته‌اند.

بازی Valorant هم‌اکنون به صورت رایگان بر روی پلتفرم رایانه‌های شخصی در دسترس قرار دارد.

4
0
برچسب‌ها: ، ،

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید