قابلیت کراس‌پلتفرم به‌زودی به بازی DIRT 5 افزوده خواهد شد

۲۱ اردیبهشت ۱۴۰۰ - ۰۸:۰۰

استودیوی کدمسترز ساعاتی پیش اعلام که قابلیت کراس‌پلتفرم، فردا و طی یک به‌روزرسان رایگان برای بازی DIRT 5 منتشر خواهد شد.

یکی از مهم‌ترین مسائلی که در طول چند سال اخیر، دائماً از سوی کارشناسان به سازنده‌های بازی‌های مولتی‌پلتفرم پیشنهاد می‌شود، استاندارد شمردن قابلیت کراس‌پلتفرم است و بازی‌بازان نیز همواره از وجود چنین قابلیتی در بازی‌ها استقبال کرده‌اند. البته، مدتی است که برخی از ناشرین از جمله اکتیویژن (Activision) در ارائه‌ی این قابلیت قدم‌های نخست را محکم برداشته‌اند و روز به روز به تعداد این ناشرین افزوده می‌شود.

به دنبال این موضوع، اخیراً استودیوی خوش‌نام کدمسترز (Codemasters) به عنوان توسعه دهنده‌ی بازی DIRT 5 اعلام کرد که این بازی، به وسیله‌ی به‌روزرسان جدید و رایگانی با نام Red Bull Revolution میزبان قابلیت کراس‌پلتفرم خواهد بود تا تجربه‌ی آنلاین کامل‌تری از گذشته را در اختیار بازی‌بازانش قرار دهد. از طرفی دیگر، نام‌گذاری این به‌روزرسان نیز بدین معناست که علاوه بر افزوده شدن این قابلیت، به‌زودی محتویات مختلفی به این عنوان اضافه خواهند شد که از جمله آن‌ها می‌توان به پوسته‌های لایسنس شده‌ی ردبول اشاره نمود.

اما علاوه بر این پوسته‌ها، شاهد تغییر و تحولاتی در بخش Playground، سیستم آب و هوای پویاتر و همچنین افزوده شدن قابلیت Ghost Laps به بازی خواهیم بود که آخرینِ آن‌ها یکی از مرسوم‌ترین قابلیت‌های رایج در بازی‌های ویدیویی ریسینگ به شمار می‌رود. در واقع، توسط این قابلیت قادر خواهید بود تا بهترین دور زده شده توسط خودتان، دوستانتان و حتی رکورد جهانی را به عنوان یک الگو در جریان مسابقه‌ی خود ببینید تا به رکورد بهتری دست پیدا کنید.

بازی DIRT 5، هم‌اکنون برای کنسول‌های نسل هشتم و نهمی پلی‌استیشن و ایکس باکس و پلتفرم رایانه‌های شخصی در دسترس قرار دارد.

6
0
برچسب‌ها:

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید