بازی‌های داخلی یوبی‌سافت از این پس با برند Ubisoft Original شناخته می‌شوند

۲۰ اردیبهشت ۱۴۰۰ - ۲۳:۲۲

شرکت یوبی‌سافت (Ubisoft) رسماً اعلام کرد بازی‌هایی که توسط استودیوهای داخلی این کمپانی توسعه می‌یابند، از این پس تحت برند Ubisoft Original شناخته خواهند شد.

نام تجاری جدید شرکت یوبی‌سافت اولین بار در تریلر معرفی بازی The Division: Heartland دیده شد. این بازی یک اثر فرعی از سری The Division به شمار می‌رود که در اواخر امسال یا اوایل سال آینده‌ی میلادی برای موبایل عرضه خواهد شد. به‌تازگی یکی از نمایندگان یوبی‌سافت در مصاحبه با وب‌سایت Eurogamer تایید کرد که نام Ubisoft Original از این پس در همه‌ی بازی‌هایی که توسط استودیوهای داخلی یوبی‌سافت توسعه خواهند یافت، قرار می‌گیرد.

این برند تجاری جدید یوبی‌سافت با سرویس‌های استریم مانند نتفلیکس و آمازون مطابقت دارد، زیرا در آن‌ها نیز برچسب Original دیده می‌شود. انتظار می‌رود در بازی‌های آینده‌ی یوبی‌سافت مانند Far Cry 6، Rainbow Six Quarantine، Prince of Persia Remake و موارد دیگر شاهد نمایش برند Ubisoft Original باشیم. این احتمال وجود دارد که یوبی‌سافت در آینده کار نشر بازی‌های خارجی مانند عناوین مستقل را نیز در کنار بازی‌های استودیوهای داخلی خود انجام دهد.

19
3
برچسب‌ها: ،

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید