احتمال اضافه شدن شخصیت Crash به بازی Smash Bros. Ultimate وجود دارد

۲۰ اردیبهشت ۱۴۰۰ - ۱۱:۳۹

سازنده‌ی فرنچایز Crash Bandicoot امروز از علاقه‌مندی خود برای اضافه شدن کاراکتر Crash به بازی Smash Bros. Ultimate گفت. وی احتمال داد که این اتفاق در آینده‌ای نزدیک رخ خواهد داد.

اعضای تیم سازنده‌ی نسخه‌های مربوط به Crash Bandicoot هنوز هم نسبت به انتشار کاراکتر Crash برای بازی Smash Bros. Ultimate امیدوار هستند. آن‌ها و طرفداران Crash از زمان قدیم تا کنون در انتظار این خبر از سوی نینتندو بوده‌اند. حال امروز طی شایعاتی که منتشر شد، آگاه شدیم که احتمال این قضیه در آینده وجود خواهد داشت.

همان‌طور که اطلاع دارید، کاراکترهای فراوانی در بازی Smash Bros. Ultimate وجود دارند که انتخاب آن‌ها به سلیقه‌ی بازی‌بازان بستگی دارد. این شخصیت‌ها هر یک از عناوین مختلفی به این اثر آمده‌اند. بازی‌بازان با برگزیدن هر کدام، قادر هستند تا نبردهای هیجان‌انگیزی را تجربه نمایند. شمار شخصیت‌های این بازی به عدد ۸۶ رسیده است و این مقدار حتما در آینده افزایش خواهد یافت. Lou Studdert که از اعضای تیم سازنده‌ی فرنچایز Crash Bandicoot است، امروز در پیام خود گفت:

بسیار مشتاقیم تا شخصیت Crash را در بازی Smash Bros. Ultimate تجربه کنیم. احساس ما این است که ورود این کاراکتر به این عنوان می‌تواند زمینه‌ساز اتفاقات جالب و هیجان‌انگیزی باشد.

با عرضه‌ی شخصیت‌هایی همچون Steve از Minecraft در ماه‌های اخیر، اضافه شدن Crash به Smash Bros. Ultimate تعجبی نخواهد داشت. حال باید منتظر بود و دید که آیا شایعات منتشر شده پیرامون این موضوع صحت دارد یا خیر. طرفداران Crash در انتظار اخبار جذاب از سوی شرکت نینتندو هستند.

Super Smash Bros. Ultimate از سری عناوین جذاب در ژانر مبارزه‌ای است که در گذشته به صورت انحصاری بر روی کنسول نینتندو سوییچ در دسترس قرار گرفت. شاید بتوان یکی از دلایل خرید کنسول نینتندو سوییچ توسط بازی‌بازان را وجود همین عنوان به حساب آورد. قابل ذکر است که شرکت نینتندو به صورت هم‌زمان در امر تولید و عرضه‌ی این بازی نقش داشته است.

5
1

بیشتر بخوانیدنظرات

دیدگاهتان را بنویسید