ماد World of Warcraft برای بازی Valheim منتشر شد

۲۰ اردیبهشت ۱۴۰۰ - ۱۱:۱۷

امروز هم ماد دیگری برای بازی Valheim در دسترس قرار گرفت که جهان آن را تا حد زیادی به عنوان World of Warcraft شبیه می‌کند. حال باید منتظر بود و دید که نظر بازی‌بازان پیرامون این ماد چه خواهد بود.

بازی جذاب Valheim چندی پیش در دسترس قرار گرفت و استقبال بسیار خوبی هم از آن به عمل آمد. علاوه‌‌بر پشتیبانی خوب تیم سازنده، هر از چند گاهی مادهایی هم برای آن در دسترس قرار می‌گیرد و به جذابیت‌های آن اضافه می‌کند. امروز هم ماد تازه‌ای برای این عنوان عرضه شده است که نقشه‌ی Azeroth از بازی World of Warcraft را به آن اضافه می‌کند.

جزئیات مربوط به این نقشه به خوبی طراحی شده است و پیش‌بینی می‌شود که بازی‌بازان از آن رضایت داشته باشند. هواداران قادر هستند تا در این نقشه به گشت و گذار و ماجراجویی پرداخته و منابع دلخواهشان را هم برگزینند. همچنین دشمنانی هم در این نقشه وجود دارند که مبارزه با آن‌ها هرگز کار ساده‌ای نخواهد بود. به گفته‌ی سازنده‌ی ماد، ممکن است در آینده به‌روزرسانی‌هایی هم برای این ماد عرضه شود تا شاهد افزایش محتویات و بهبود کیفیت آن باشیم. قابل ذکر است که این ماد هم‌اکنون در تمام وب‌سایت‌هایی با این موضوع قابل دانلود است. بنابراین در صورتی که از علاقه‌مندان به بازی Valheim هستید، این ماد را به هیچ وجه از دست ندهید.

Valheim از سری آثار جذاب در ژانرهای اکشن و جهان‌باز است پتانسیل فراوانی برای بهتر شدن هم دارد. بدون شک باید گفت که این بازی تا این لحظه از محبوب‌ترین‌های ۲۰۲۱ به شمار می‌رود. بد نیست بدانید که دو شرکت آیرون گیت (Iron Gate) و پنیک باتن (Panic Button) به ترتیب وظیفه‌ی تولید و نشر آن را به عهده داشته‌اند. این بازی در حال حاضر به صورت دسترسی زودهنگام بر روی پلتفرم رایانه‌های شخصی قابل تجربه است و فعلا از نسخه‌ی اصلی آن خبری نیست. به محض دریافت اخبار بیشتر پیرامون این عنوان، آن‌ها را به اطلاع شما عزیزان خواهیم رساند.

برای دانلود ماد فوق با نام Valheim of Warcraft می‌توانید به این نشانی مراجعه کنید.

5
0
برچسب‌ها: ، ،

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید