بتای بازی Hunter’s Arena: Legends این ماه در دسترس قرار می‌گیرد

۲۰ اردیبهشت ۱۴۰۰ - ۱۰:۵۵

استودیوی سازنده‌ی بازی Hunter’s Arena: Legends امروز در تازه‌ترین خبر خود اعلام کرد که بتای این عنوان برای کنسول‌های شرکت سونی در راه است و به زودی در اختیار هواداران قرار خواهد گرفت. همچنین برای آشنایی بیشتر آن‌ها، ویدئویی هم از این بازی عرضه شده است.

انتشار یک بازی بتل رویال همیشه برای دوستداران این سبک هیجان‌انگیز است. Hunter’s Arena: Legends نیز یکی از همین عناوین است و پیش‌بینی می‌شود که در اینده استقبال خوبی از آن به عمل بیاید. منتقدان زیادی اعتقاد دارند که این بازی می‌تواند با آثار درخشان بتل رویال رقابت کند. این بازی با بخش‌ها و حالت‌های نوآورانه‌ی خود می‌تواند سهم موثری در سرگرم کردن بازی‌بازان داشته باشد. در همین راستا، تیم سازنده امروز اعلام کرد که نسخه‌ی بتای این بازی این ماه در دسترس قرار خواهد گرفت تا طرفداران بتوانند آشنایی بیشتری با آن داشته باشند.

شما در بازی Hunter’s Arena: Legends باید در نقشه‌هایی متشکل از ۳۰ بازی‌باز حضور پیدا کنید. حال مانند دیگر عناوین این سبک، باید از منابع و آبتم‌های گوناگون برای زنده ماندن استفاده کنید. سلاح‌هایی هم در این نقشه‌ها وجود دارند که استفاده از آن‌ها برای بقا الزامی خواهد بود. در پایان هر بازی‌بازی که زنده از این بخش‌ها بیرون بیاید، پاداش‌های ارزشمندی را دریافت خواهد کرد. در دیگر بخش اصلی این بازی، بازی‌بازان باید با یکدیگر همکاری داشته و دشمنان خود را از بین ببرند. پس در صورتی مه از علاقه‌مندان به این آثار هستید، Hunter’s Arena: Legends را به هیچ عنوان از دست ندهید.

در بتای این اثر، افراد می‌توانند به ۱۲ کلاس گوناگون دسترسی داشته باشند. همچنین آیتم‌ها و مهارت‌های جالبی در این نسخه دیده می‌شود که نباید از آن‌ها به سادگی عبور کرد. گیم‌پلی این بازی بسیار سریع است و بازی‌بازان باید حواسشان به این موضوع باشد. متاسفانه تاریخ دقیق عرضه‌ی بتای این بازی هنوز مشخص نیست و باید منتظر اخبار بیشتر از سوی تیم سازنده باشیم.

بازی Hunter’s Arena: Legends در حال حاضر به صورت دسترسی زودهنگام بر روی استیم قابل تجربه است. ضمنا نسخه‌ی اصلی این بازی در آینده‌ای نزدیک برای کنسول‌های پلی‌استیشن ۴ و پلی‌استیشن ۵ منتشر خواهد شد. همان‌طور که در بالا هم گفته شد، امروز ویدئوی تازه‌ای از این اثر عرضه شده است که در پایان می‌توانید نسبت به تماشا و دریافت آن اقدام کنید.

دریافت ویدئو با کیفیت ۴۸۰P
دریافت ویدئو با کیفیت ۷۲۰P
دریافت ویدئو با کیفیت ۱۰۸۰P

4
1
برچسب‌ها:

بیشتر بخوانیدنظرات

دیدگاهتان را بنویسید