سگا: فعلاً برنامه‌ای برای پورت پلتفرم رایانه‌های شخصی Lost Judgment نداریم

۱۹ اردیبهشت ۱۴۰۰ - ۱۵:۴۱

در طول این هفته، شرکت سگا نهایتاً بازی Lost Judgment را به صورت رسمی معرفی نمود که در بین پلتفرم‌های مقصد آن، تنها نام نینتندو سوییچ و پلتفرم رایانه‌های شخصی دیده نمی‌شود.

البته، غیبت نام نینتندو سوییچ در بین این پلتفرم‌ها منطقی به‌نظر می‌رسد، اما نبود نام پلتفرم رایانه‌های شخصی در این فهرست به همان اندازه تعجب برانگیز است. همچنین، اخیراً یکی از اینسایدرها از طریق وب‌سایت رسمی این بازی نشانه‌هایی از عرضه‌ی بازی برای پلتفرم رایانه‌های شخصی را یافته بود و حتی کدهای منبع فروشگاه استیم نیز به حضور بازی Lost Judgment در این فروشگاه اشاره داشتند.

به هر ترتیب، مشخصاً قرار نیست تا این بازی همزمان با عرضه برای کنسول‌ها در دسترس دارندگان پلتفرم رایانه‌های شخصی قرار بگیرد، اما مصاحبه‌ی اخیر شرکت سگا (SEGA) نشانه‌هایی از تمایل و احتمال عرضه‌ی این بازی برای این پلتفرم در آینده دارند. در واقع، شرکت سگا در مصاحبه‌ی اخیر خود با وب‌سایت PC Gamer گفت که این بازی در دسترس پلی‌استیشن ۵ و ۴ و ایکس باکس سری X | S و ایکس‌باکس وان منتشر خواهد شد و “فعلا” قصد نداریم تا آن را برای پلتفرم رایانه‌های شخصی منتشر کنیم.

البته، بارها شاهد انتشار چنین بیانیه‌هایی از سوی شرکت‌ها بوده‌ایم که با استفاده از کلمه‌های “فعلا” و یا “در حال حاضر” به اتفاق افتادن این موضوع در آینده اشاره داشته‌اند. البته، موضوع در مورد شرکت سگا و بازی Lost Judgment بسیار روشن‌تر از آن‌چیزی است که تصور می‌شود؛ چرا که تعدادی از عناوین Yakuza در حال حاضر در دسترس پلتفرم رایانه‌های شخصی قرار دارند و احتمال دارد که سگا این امر را به منظور جلوگیری از کرک شدن بازی انجام داده باشد.

بازی Lost Judgment، در تاریخ ۲ مهر ۱۴۰۰ (۲۴ سپتامبر) در دسترس پلی‌استیشن ۵ و ۴ و ایکس باکس سری X | S و ایکس‌باکس وان قرار خواهد گرفت.

8
7
برچسب‌ها:

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید