Resident Evil Village رکورد تعداد بازی‌بازان همزمان این مجموعه در استیم را شکست

۱۸ اردیبهشت ۱۴۰۰ - ۲۱:۴۴

روز گذشته سرانجام بازی مورد انتظار Resident Evil Village برای پلتفرم‌های مختلف منتشر شد و در دسترس علاقه‌مندان قرار گرفت. در همین راستا، آمار جالبی از این بازی بدست آمده است. طبق اطلاعات منتشر شده، بازی مذکور در روز اول انتشار خود توانسته است رکورد جدیدی را از نظر تعداد بازی‌بازان همزمان استیم در تاریخ مجموعه‌ی Resident Evil به ثبت برساند.

براساس آمار ارائه شده، در روز اول انتشار Resident Evil Village بیش از ۱۰۰ هزار بازی‌باز همزمان در استیم به تجربه‌ی این بازی پرداختند. همچنین طبق اطلاعات ارائه شده توسط Steam Charts، عنوان Resident Evil 2 Remake در روز اول انتشار خود در استیم ۷۴ هزار بازی‌باز و بازی Resident Evil 7 نیز در روز اول انتشار خود بیش از ۱۸ هزار بازی‌باز همزمان در استیم داشتند.

شرکت کپ‌کام (Capcom) امیدوار است تا بازی Resident Evil Village بتواند به بهترین عنوان پرفروش مجموعه‌ی Resident Evil تبدیل شود. همچنین این بازی در توییچ بیشترین تعداد بازدید را در تاریخ این سری به ثبت رسانده است.

بازی Resident Evil Village در حال حاضر روی کنسول‌های پلی‌استیشن ۴، پلی‌استیشن ۵، ایکس‌باکس وان، ایکس‌باکس سری ایکس، سری اس، سرویس گوگل استیدیا و پلتفرم رایانه‌های شخصی در دسترس قرار دارد.

25
1
برچسب‌ها: ، ،

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید